Pár týždňov pred podujatím spoločnosti Huawei, ktoré sa uskutoční 15. apríla v Londýne tu máme prvé predbežné informácie a obrázky o pripravovanej “lite“ verzii vlajkovej lodi Huawei P8. 

[/blockquote]

Huawei P7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Prvotné obrázky a informácie potvrdili dizajnové črty vlajkovej lode, to znamená telo vyrobené z prémiových materiálov ako u väčšieho brata. Telo by malo mať hrúbku iba 7,7 mm. O výkon sa bude starať 8-jadrový procesor Kirin z domácej dielne Huawei a kapacita pamäte RAM sa zastavila na hodnote 2 GB. Huawei zvolilo pre P8 Lite 5-palcový HD displej, pričom panel by mal byť typu IPS, čo zaručí výborné parametre. Na zadnej strane, ktorá bude pokrytá sklom Gorilla Glass sa nachádza 13 MPx fotoaparát a na prednej strane sa nachádza 5 MPx kamera pre selfie fotky.

huawei-p8-lite
Pri pohľade na tieto uniknuté špecifikácie vidíme priamy súboj s nedávno predstaveným modelom ZTE Nubia Z9 Mini, ktorá zožala veľký úspech. Ešte raz pripomíname, že predstavenie nových modelov Huawei bude 15. apríla a my vám samozrejme prinesieme najnovšie informácie o predstavených novinkách.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú