banner-zuk-z2-fixed
ZTE takmer presne pred dvoma mesiacmi predstavilo svoj vlajkový model Axon 7, ktorý prišiel so všetkým, čo sa na vlajkovú loď patrí. Čoskoro by sme sa mali dočkať aj odľahčenej verzie s názvom Axon 7 Mini.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Špecifikácie sú veľmi podobné minuloročnému ZTE Axon Mini a v rýchlosti si jeho vlastnosti pripomenieme. Uhlopriečka OLED displeja bola 5,2-palcov s FullHD rozlíšením a panel disponoval aj technológiou Force Touch, teda displejom citlivým na tlak. Pod kapotou by sme našli osemjadrový Snapdragon 615 s taktom 1,5 GHz, 3 GB RAM, 16 GB úložisko a 2800 mAh batériu. Hlavný fotoaparát pracoval s 13 MPx rozlíšením, kým predný dostal 8 MPx rozlíšenie. Operačným systémom je Android 5.1 Lollipop.

Axon-7-mini-2

TIP: ZTE Axon 7 oficiálne: 2K AMOLED displej, Snapdragon 820, 6 GB RAM, špičkové audio a cena od 394 €

Špecifikácie Axonu 7 Mini, ako sme už spomínali vyššie, sú viacmenej identické s minuloročným Axonom Mini. Smartfón by mal prísť s novším Snapdragonom 617 taktovaným na frekvenciu 1,5 GHz. Zachovaná však ostala 5.2-palcová uhlopriečka displeja a FullHD rozlíšenie. To isté môžeme povedať aj o 3 GB operačnej pamäti RAM a 13 MPx hlavnom, respektíve o 8 MPx fotoaparáte vpredu. Kapacita úložiska by mala byť zvýšená na 32 GB a rozšíriteľná microSD kartami. Z výbavy spomenieme ešte NFC konektivitu a DualSIM funkcionalitu. ZTE Axon Mini sa oficiálne predával za cenu okolo 140 €, čiže podobnú cenu môžeme očakávať aj od Axonu 7 Mini.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP