banner-asus-zenfone-3-deluxeVlajková loď od spoločnosti ZTE, Axon 7, je už s nami skoro 5 mesiacov. Medzičasom sa tu objavila jeho mini verzia a po nej teraz čoskoro príde aj verzia Max.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Vďaka čínskej sociálnej sieti Weibo, na ktorú jeden používateľ nahral uniknuté fotografie, sme o kúsok bližšie k spoznaniu pripravovaného smartfónu ZTE Axon 7 Max. Ako naznačuje názov, bude sa jednať predovšetkým o zväčšenú verziu základného Axonu 7. Výsledkom je navýšenie uhlopriečky FullHD displeja z 5,5″ na 6″. Zmeny sa dotkli aj konštrukcie a interných komponentov. Prednú stranu zariadenia by podľa najnovších fotografií mal tvoriť jednotný kus skla. Zadná strana sa už od originálu až tak nelíši, no nájdeme tu duálny fotoaparát s LED bleskom, laserovým zaostrovaním a tiež čítačku odtlačkov prstov.

TIP: Nová cena ZTE Axon 7 ťa dostane!

Hardvérovú výbavu by mal tvoriť čipset Qualcomm Snapdragon 625, 4 GB operačnej pamäte RAM a 64 GB interného úložiska. Najnovší Android 7.0 Nougat rovnako nebude chýbať. V súčasnosti spoločnosť ZTE nedala najavo žiadnou formou prípravu tejto novinky. Prvé oficiálne informácie teda môžeme čakať pravdepodobne koncom tohto mesiaca alebo začiatkom novembra.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]