banner-pro-5
Nová vlajková loď sa nezadržateľne blíži a samozrejmosťou sú aj úniky informácii. Dnes sa známe špecifikácie a vlastnosti znovu rozšírili.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Internetom kolovala fotografia nového riešenia umiestnenia antény pri kovových zariadeniach. V súčasnosti je najčastejším riešením použite plastových zárezov do rámu zariadenia. Túto fotografiu si však privlastnila iPhone komunita, ktorá ju s radosťou uvítala.

Meizu Pro 5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>meizu-pro-6-zahnuty-displej

Už starší, uniknutý render Meizu Pro 6 so zahnutým displejom

Vodu však zvírili správy, keď sa k fotografii prihlásilo Meizu. Zistilo sa, že sa nejedná o nový iPhone ale o pripravované Meizu Pro 6. Ako dôkaz uverejnila spoločnosť Meizu aj render a tiež pár špecifikácií. Pri Meizu je anténa umiestnená ako celistvý dlhý plastový pás, ktorý má potenciál dosiahnuť oveľa lepších výsledkov ako najčastejšie používané 2 pásiky. Zároveň výborne zapadá k dizajnu smartfónu, pretože sa snaží kopírovať spodnú hranu.

meizu-pro-6-leak-01
Po stránke špecifikácií už dlhšie vieme, že bude použitý novo predstavený MediaTek Helio X25 s 10 jadrami: 2 x Cortex-A72 pri 2.5 GHz, 4 x Cortex-A53 pri 2.0 GHz, 4 x Cortex-A53 pri 1.4 GHz. Potvrdený bol aj 5,5″ FullHD displej, rovnako ako aj 4 GB RAM so 64 GB vnútorným úložiskom. O zachytenie každého momentu sa postará 21 MPx zadný fotoaparát a 5 MPx predný fotoaparát. Nebude chýbať ani podpora 3D Touch technológie a staré známe tlačidlo mBack.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP