Nedávno sme informovali o blížiacom sa príchode Ulefone S7. Dočkali sme sa a jeden z najlacnejších smartfónv je konečne v predpredaji. Výrobca si teraz pre teba prichystal unboxing video, v ktorom uvidíš, čo sa nachádza vo vnútri balenia.

Začal sa predpredaj Ulefone S7 s duálnym fotoaparátom a môžeš si ho predobjednať aj ty. Jeho cena je neuveriteľných 34,5 €. Nevieš sa dočkať až si jeden objednáš a chceš vedieť, čo za svoje peniaze dostaneš? Pozri si video nižšie.

Video po prvýkrát zblízka ukazuje dizajn Ulefone S7. Vďaka 3D mriežke na zadnej strane a kovovému lesku pôsobí telefón veľmi štýlovo a upúta nejeden zvedavý pohľad. Pozeraj video až dokonca a uvidíš kompletný obsah balenia vrátane nabíjačky, dátového kábla, TPU ochranného obalu, záručného listu a používateľského manuálu.

Takúto výbavu má jeden z najlacnejších smartfónov

Hoci sme si u čínskych výrobcov zvykli na vysokú kvalitu za nízku cenu, Ulefone posunul túto vlastnosť na úplne nový level. S7 je vybavený 4-jadrovým procesorom MediaTek MTK6580, 1 GB RAM a 8 GB úložiskom. Na zadnej strane nájdeš duálny 8 MPx + 5 MPx fotoaparát.

Predobjednať Ulefone S7 za 34,5 €

Vpredu sa nachádza 5 MPx selfie kamera s bleskom a displej s uhlopriečkou 5-palcov. Zaujme tiež nezávislý HiFi chipset, batéria s kapacitou 2500 mAh a operačný systém Android 7.0 Nougat. Ulefone S7 príde v piatich farebných variantoch a v balení dokonca nájdeme ochranný kryt, ktorý je v cene.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom