UMIDIGI, alebo predtým lepšie známe ako UMi. Táto spoločnosť prešla miernym rebrandom, ktorý jej má otvoriť nové možnosti vo svete smartfónov a prilákať tak oveľa väčšie množstvo zákazníkov z rôznych kútov sveta.

Najnovšia vlajková loď UMIDIGI Z Pro je dokonalým príkladom veľkej snahy priniesť zariadenie, ktoré sa nenechá zahanbiť ani pri porovnávaní s podstatne drahšou konkurenciou. Už len samotný dizajn dáva najavo vysoké ambície, pričom práve dizajn môže byť pre mnohých rozhodujúcim faktorom pre kúpu. Predná strana je obsadená kvalitným 5,5-palcovým FullHD IGZO displejom.

UMIDIGI Z Prozdroj fotografie: UMIDIGI

Kúpiť UMIDIGI Z Pro v predpredajovej ponuke za 244 €
Zľavový kupón 17FEBOFF2008 + 2 USD zľava po registrácii

Pohonným agregátom smartfónu je zbrusu nový 10-jadrový MediaTek Helio X27, ktorého jadrá pracujú na maximálnej frekvencii až 2,6 GHz. Pre bezproblémový multitasking tu je 4 GB pamäť RAM, pričom 32 GB interné úložisko sa dá navyše rozšíriť aj skrz pamäťové microSD karty. 3780 mAh batéria s podporou rýchleho nabíjania skrz USB Type-C konektor prináša pre vyššie spomenuté komponenty dostatok energie a hravo dokáže vyprodukovať výdrž pokojne aj na dva dni používania.

UMIDIGI Z Prozdroj fotografie: UMIDIGI

Android 6.0 Marshmallow sa na tejto novinke dlho neohreje, kedže už po vybalení z krabičky by mala na teba čakať softvérová aktualizácia s novým Androidom 7.0 Nougat. Avšak medzi jednu z najlepších vlastností sa zaraďuje kvalitný 13 MPx duálny fotoaparát (Sony IMX258), ktorý v prednej stene dopĺňa rovnako 13 MPx (SAMSUNG S5K3L8) selfie fotoaparát. Už tradičným prvkom pri UMIDIGI je DualSIM funkcionalita s plnou podporou všetkých LTE frekvencií.

UMIDIGI Z Prozdroj fotografie: UMIDIGI

Pomyselnou čerešničkou na torte je špičkové HiFi audio, ktoré poteší aj náročného používateľa. Ak je pre teba najnovší kúsok z dielne tohto čínskeho výrobcu to pravé orechové, neváhaj a využi perfektnú predpredajovú ponuku s cenou len 244 €, ktorá potrvá až do 31. marca. Pre dosiahnutie tejto ceny zadaj do objednávky kupón 17FEBOFF2008. Po registrácii v e-shope dostaneš 200 bodov, ktoré taktiež môžeš využiť na zľavu. Pred kúpou ale maj na pamäti, že na Slovensku ti môže balík zastaviť colné oddelenie, a tak sa zvýši základná cena približne o 51 €.

Zľavový kupón a body uplatníš v objednávke v pravom paneli

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú