Ubehlo už pár mesiacov od toho, čo spoločnosť UMi ohlásila svoje premenovanie na UMIDIGI. Táto zmena sa prejaví už pri smartfóne UMIDIGI Z Pro, ktorý bude uvedený už teraz na MWC v Barcelone.

UMIDIGI Z Pro je vylepšená verzia smartfónu UMi Z. Väčšina hardvéru ostala nezmenená a zahŕňa 10-jadrový (2 x 2,6 GHz, 4 x 2 GHz, 4 x 1,6 GHz) čipset Mediatek Helio X27 s tromi clustermi o rôznom výkone. O plynulý multitasking sa postarajú 4 GB pamäte RAM od spoločnosti Samsung a pamäťovú výbavu zakončí 32 GB interné úložisko. Pod celokovovým obalom sa skrýva používateľsky nevymeniteľná 3780 mAh batéria, ktorú nabiješ pomocou USB Type-C konektora s podporou rýchleho nabíjania Pump Expres Plus.


zdroj fotografie: UMIDIGI

Najlacnejší smartfón so 6 GB RAM v bleskovom výpredaji

Zaujímavou vlastnosťou, ktorou sa bude nový smartfón od UMIDIGI snažiť zaujať, je použitie 13 MPx predného fotoaparátu od spoločnosti Samsung. Hlavným dôvodom použitia predpony „Pro“ je prítomnosť zadného duálneho fotoaparátu s dvoma 13 MPx snímačmi Sony IMX258.


zdroj fotografie: UMIDIGI

Výrobca tvrdí, že vďaka tomu sú fotografie vytvorené smartfónom UMIDIGI Z Pro lepšie nasvietené a výskyt šumu je menší. Okrem toho ponúka špeciálne funkcie pre prácu s fotografiami, ako sú 3D fotografie, dvojnásobný optický zoom, trojnásobný digitálny zoom a možnosť zaostriť aj na iný bod fotografie po vytvorení snímky. Viac detailov o týchto a ďalších schopnostiach UMIDIGI Z Pro sa dozvieme 1. marca na konferencii MWC. Cenovka smartfónu bola stanovená na 280 €.

UMIDIGI Z Pro
zdroj fotografie: UMIDIGI

UMIDIGI Z Prozdroj fotografie: UMIDIGI

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP