banner-axon-7
Každý používateľ smartfónu má na svoje zariadenia rôzne požiadavky. Niekto očakáva vysoký výkon, ďalší zas preferujú kvalitný fotoaparát a iní chcú, aby ich smartfón mal skvelý dizajn či dlhú výdrž batérie. Toto všetko vložil UMi do svojho nového top modelu UMi Z, ktorý je teraz k dispozícií za fantastickú cenu v predpredajovom výpredaji.

Spoločnosť UMi má na svojom konte už niekoľko krásnych smartfónov, ktoré nezaujmú len svojím vzhľadom, ale najmä cenou. Tá sa neraz pohybuje v omnoho nižších sumách ako ceny konkurencie a to platí aj pre najnovšiu vlajkovú loď výrobcu, UMi Z. Novinka disponuje fantastickou výbavou a pri výbere nového smartfónu ponúka UMi hneď niekoľko dôvodov, prečo si vybrať práve jeho model Z.

umi-z-predstavene-1zdroj fotografie: UMi

Predobjednať UMi Z za výborných 205 €
Helio X27 a 4 GB RAM
Zlatá verzia

Ešte viac výkonu s procesorom MediaTek Helio X27

Najväčšou výhodou tejto novinky je nový procesor Helio X27 s ešte vyšším výkonom oproti predchodcovi, pri nižšej spotrebe batérie. Srdce smartfónu je vyrobené 20 nm technológiou a skladá až z desiatich jadier. Tie si dokážu rozdeliť úlohy podľa náročnosti, čím z veľkej miery šetria batériu, no v prípade potreby sú schopné dodať dostatok výkonu. Jadrá s frekvenciou 2,6 GHz majú na starosť náročné výpočty, zatiaľ čo na frekvencii 1,6 GHz pracujú jadrá Helio X27-ky pre menej náročnú prácu. Procesoru pri práci pomáha operačná pamäť RAM o veľkosti 4 GB v kombinácii s 32 GB vnútorným úložiskom typu eMMC 5.1. Pre náročných používateľov je k dispozícií možnosť rozšírenia vnútornej pamäte pomocou microSD karty do kapacity až 256 GB. UMi Z dostal aj nový displej od spoločnosti Sharp s uhlopriečkou 5,5″ a FullHD rozlíšením, ktorý má po bočných hranách len minimálne rámiky. To z neho robí ideálneho adepta pre využitie funkcie MiraVision od MediaTeku.

umi-z-predstavenezdroj fotografie: UMi

Dvojica fotoaparátov odvedie skvelú prácu

Čo sa fotoaparátu týka, ten tiež nezaostáva a snímače prednej aj zadnej strany dostali do vienka rozlíšenie 13 MPx. Takéto rozlíšenie predného fotoaparátu zaručuje krásne selfie fotky, ktoré svojou kvalitou predbehnú konkurenciu. Na zadnej strane môžeme nájsť Samsung snímač s rovnakým rozlíšením. V prípade potreby mu viac svetla dodá štvorica malých LED diód s teplejšou farbou svetla a dostatočnou intenzitou pre nočné zábery. Pre nočné selfie fotografie je v ponuke aj predná prisvetľovacia dióda.

umi-z-predstavene-3zdroj fotografie: UMi

Krásny dizajn celokovovej konštrukcie

UMi pri návrhu modelu Z nemyslelo len na výkon, ale tiež na celkový dizajn a dojem, ktorý zákazník z tejto novinky bude mať. Pri návrhu Z-ka bral výrobca ohľad práve na potencionálnych zákazníkov. Od nich si zobral k srdcu pripomienky ohľadne vzhľadu a vo výsledku vytvorilo UMi zariadenie s nádherným dizajnom, v ktorom sa skrýva poriadny výkon. Z hľadiska výberu materiálu zvolil výrobca celokovovú konštrukciu. Tá je na zadnej strane narúšaná iba dvoma tenkými plastovými krytmi antén.

umi-z-foto-1
zdroj fotografie: UMi

Predobjednať UMi Z za výborných 206 €
Helio X27 a 4 GB RAM
Čierna verzia

Veľká batéria skrytá v tenkej konštrukcii

Budúceho majiteľa rozhodne zaujíma aj výdrž jeho novej „hračky“ a v tomto prípade neostane sklamaný, pretože do 8,2 mm tenkého tela sa vošla batéria s veľkosťou až 3780 mAh, čo je dostatok energie pre prácu na viac ako jeden deň. Nechýba ani podpora rýchleho nabíjania. Výdrž akumulátora sa však môže pri nenáročnom používaní predĺžiť aj na viac ako dva dni. Nemenej dôležitým je operačný systém. V tomto modeli má zastúpenie aktuálny Android 6.0 Marshmallow v nepoškvrnenom stave, bez ďalších zbytočných aplikácií. Pozitívnou správou je tiež fakt, že UMi Z má prisľúbenú aktualizáciu na najnovšiu verziu operačného systému Android 7.0 Nougat. Tá bude majiteľom modelu odosielaná už v najbližších mesiacoch.

umi-z-predstavene-2zdroj fotografie: UMi

Čo viac si priať? Za skvelú cenu si môžeš predobjednať smartfón, ktorý svojimi vlastnosťami dokáže predbehnúť nejedného konkurenta. UMi Z ťa nedonúti siahnuť hlboko do vrecka, pretože ho teraz môžeš mať za 205 € z e-shopu Everbuying.net a za dopravu nezaplatíš ani cent! Počítať však treba s možnosťou platby DPH vo výške 20 %, ktorá v tomto prípade môže navýšiť celkovú sumu o 41 €.

 Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP