banner-umi-super
Prvé informácie o budúcej generácii vlajkovej lode od už pomerne známeho čínskeho výrobcu UMi, UMi Z, sme sa dozvedeli len začiatkom tohto týždňa. O pár dní neskôr tu už máme kompletné špecifikácie a niekoľko fotografií pripravovanej novinky, ktoré zverejnil priamo výrobca.

Do redakčnej e-mailovej schránky nám dnes dorazil mail pochádzajúci od spoločnosti UMi. Jeho obsahom bola správa o pripravovanej vlajkovej lodi UMi Z, ktorá bude po UMi Plus E ďalším smartfónom s jedným bezvýznamným prvenstvom. UMi Z príde ako svetovo prvý smartfón poháňaný nedávno predstaveným MediaTek Helio X27 procesorom, ktorý oproti predchodcovi ponúka niekoľkopercentné navýšenie výkonu vďaka vyšším taktovacím frekvenciám.

umi-z-foto

Kúpiť UMi Plus E v bleskovom výpredaji za 207 €!
Helio P20 a 6 GB RAM

Na poskytnutej fotografii môžeme vidieť, že najvýkonnejšie dve jadrá Helio X27 procesora v UMi Z bežia na svojej maximálnej frekvencii 2,6 GHz. Vyšší výkon ponúkne aj grafický akcelerátor Mali-T880 taktovaný na 875 MHz. Na fotografii nižšie si tiež môžeme všimnúť použitie duálneho fotoaparátu na zadnej strane zariadenia, ktorý sa tento rok poriadne rozšíril. Predná strana by sa mala pýšiť už klasickým 5,5″ displejom, ktorý bude vložený do celokovovej konštrukcie.

umi-z-foto-2

Okrem základných špecifikácií nám UMi oznamuje aj dátum uvedenia novej vlajkovej lodi. Oficiálne predstavenie UMi Z prebehne už 12. decembra, kedy sa dozvieme kompletné špecifikácie, ale aj cenu zariadenia.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP