banner-redmi-4a
Čas do spustenia predaja novej vlajkovej lode od UMi sa kráti. Nikto však netuší, že UMi teste pred predajom ešte zamieša karty. Dokonca dvakrát.

Doteraz sa hovorilo iba o príchode jedného modelu UMi Z. Od nového roka sa ale všetko mení. Prvou zmenou bude zmena loga a názvu spoločnosti, keďže doteraz známe UMi bude rebrandované na UMIDIGI, čo je skratka pre celý názov spoločnosti UMi Digital. Spoločnosť sa vyjadrila, že plánuje svoju výrobu rozšíriť zo smartfónov aj na gadgety pre inteligentnú domácnosť.

umi-z-predstavene-3
zdroj fotografie: UMIDIGI

Nové meno spoločnosti sa prvýkrát objaví pri smartfóne UMIDIGI Z Pro, ktorý bude vychádzať z hardvérovej výbavy UMi Z. Tá zahŕňa 10-jadrový čipset Mediatek Helio X27 s taktom až 2,6 GHz. Operačnú pamäť RAM tvoria 4 GB a interné úložisko má kapacitu 32 GB. Výrobca tvrdí, že UMi Z dosiahlo v populárnom Antutu benchmarku skóre slušných 116 486 bodov. UMi Z príde s 13 MPx zadným aj predným fotoaparátom a 3780 mAh batériou. UMIDIGI Z PRO sa líši iba v prítomnosti duálneho zadného fotoaparátu.

UMi Z
zdroj fotografie: UMIDIGI

Cenovka UMi Z je nastavená na 267 € a predaj oboch modelov sa oficiálne začne 4. januára 2017. Už teraz je možné získať kupón na zľavu 57 € z ceny smartfónu na stránkach výrobcu. Tú získa prvých 10 000 odberateľov, ktorí sa prihlásia na umidigi.com.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP