banner-redmi-4a
Čas do spustenia predaja novej vlajkovej lode od UMi sa kráti. Nikto však netuší, že UMi teste pred predajom ešte zamieša karty. Dokonca dvakrát.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Doteraz sa hovorilo iba o príchode jedného modelu UMi Z. Od nového roka sa ale všetko mení. Prvou zmenou bude zmena loga a názvu spoločnosti, keďže doteraz známe UMi bude rebrandované na UMIDIGI, čo je skratka pre celý názov spoločnosti UMi Digital. Spoločnosť sa vyjadrila, že plánuje svoju výrobu rozšíriť zo smartfónov aj na gadgety pre inteligentnú domácnosť.

umi-z-predstavene-3
zdroj fotografie: UMIDIGI

Nové meno spoločnosti sa prvýkrát objaví pri smartfóne UMIDIGI Z Pro, ktorý bude vychádzať z hardvérovej výbavy UMi Z. Tá zahŕňa 10-jadrový čipset Mediatek Helio X27 s taktom až 2,6 GHz. Operačnú pamäť RAM tvoria 4 GB a interné úložisko má kapacitu 32 GB. Výrobca tvrdí, že UMi Z dosiahlo v populárnom Antutu benchmarku skóre slušných 116 486 bodov. UMi Z príde s 13 MPx zadným aj predným fotoaparátom a 3780 mAh batériou. UMIDIGI Z PRO sa líši iba v prítomnosti duálneho zadného fotoaparátu.

UMi Z
zdroj fotografie: UMIDIGI

Cenovka UMi Z je nastavená na 267 € a predaj oboch modelov sa oficiálne začne 4. januára 2017. Už teraz je možné získať kupón na zľavu 57 € z ceny smartfónu na stránkach výrobcu. Tú získa prvých 10 000 odberateľov, ktorí sa prihlásia na umidigi.com.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
67%
Páči sa mi to
33%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]