I keď si čínske e-shopy za smartfóny pýtajú väčšinou málo, kupóny môžu spraviť naše nákupy ešte výhodnejšími. Ak hľadáš čo najkvalitnejší smartfón pod sumu 200 €, tieto kupóny sú „ušité“ na mieru práve pre teba. 

UMi Z

Cena: 194 €

umi z
zdroj fotografie: Vlastný

Kúpiť UMi Z za skvelých 194 €
Kupón UMiSA

UMi Z môžeme bez pochyby zaradiť medzi to najlepšie, čo Čína momentálne ponúka. Celokovové telo inšpirované dizajnom iPhonu 7 Plus má pod palcom 5.5-palcový FullHD displej od Sharpu prekrytý klom s vkusným 2.5D zahnutím po bokoch. Tento smartfón vyniká medzi ostatnými tým, že vôbec ako prvý je vybavený 10-jadrovým procesorom MediaTek Helio X27 s maximálnym taktom 2.6 GHz. Spolupracuje s ním aj slušná 4 GB RAMka a 32 GB interné úložisko. Na tejto výbave beží Android vo verzii 6.0 Marshmallow, no výrobca sľubuje aj aktualizáciu na novší Android 7.0 Nougat.

umi z
zdroj fotografie: Vlastný

Hlavný fotoaparát vytvára 13 MPx fotografie a dopomáha mu PDAF spolu s laserovým zaostrovaním. Od predného fotoaparátu u väčšiny smartfónov nemôžeme čakať veľa, ale UMi Z sa aj v tomto smere značne líši. Podobne ako na zadnej, tak aj na prednej strane totiž pracuje snímač s 13 MPx rozlíšením. Samozrejmosťou je DualSIM s kompletnou podporou našich sietí a na škodu nie je ani pomerne veľká 3780 mAh batéria. Prvý smartfón na svete s procesorom Helio X27 si môžeš aktuálne kúpiť za akciových 194 €. Aby si sa dopracoval k tejto cene, pri objednávke nezabudni použiť kupón UMiSA. Poplatok za DPH sa na colnici môže vyšplhať na približne 38 €.

UMi Plus E

Cena: 196 €

umi plus e
zdroj fotografie: Gizchina

Kúpiť UMi Plus E za 196 €
Kupón GBUME

Takmer rovnaká cena, no veľmi odlišná výbava. Aj modelu UMi Plus E patrí v jednom smere jedinečnosť. Telo je opäť vyrobené z kvalitného kovu a je domovom pre 5.5-palcový FullHD IPS displej. O výkon sa však v tomto prípade stará MediaTek Helio P10 s ôsmimi jadrami, ktoré sú taktované maximálne na 2.3 GHz. Možno tomu nebudeš veriť, ale aj smartfón pod 200 € v sebe môže mať až 6 GB pamäť RAM! Tvoje osobné súbory bude uchovávať 64 GB rozšíriteľné úložisko.

umi plus e
zdroj fotografie: Gizchina

Samsung dodal na zadnú stranu opäť 13 MPx snímač s PDAF zaostrovaním. Na používanie dvoch SIM kariet sa môžeš spoľahnúť rovnako ako na bezproblémovú podporu slovenských 4G sietí. UMi Plus ťa vyjde len o dve eurá viac ako vyššie spomínané Z-ko. Perfektnú cenu 196 € dosiahneš použitím kupónu GBUME. V prípade zastavenia zásielky na colnici si pre istotu priprav ďalších približne 40 €.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú