Nový model spoločnosti UMi, UMi Iron, by mal patriť medzi to najlepšie, čo nájdeme v kategórii mid-range smartfónov. Ponúkne bohatú výbavu a exkluzívny dizajn. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

UMi Iron bude jeden z mála smartfónov s technológiou rozpoznávania očí. Táto nová technológia na poli zabezpečenia by mala priniesť takmer neprekonateľnú ochranu. Eye Print ID, ako znie názov tejto technológie, bude v mnohých smeroch lepší ako zabezpečenie pomocou odtlačku prsta, no rozpoznanie by malo trvať dlhšie. Niet pochýb o tom, že UMi Iron sa bude snažiť zasadnúť na pomyselný trón medzi smartfónmi strednej triedy. Svedčí o tom aj výbava, ktorá zahŕňa procesor MediaTek MT6753, 3 GB RAM, 5,5-palcový FullHD displej, 13 MPx zadný fotoaparát a Android 5.1.

Umi Iron
Nechýba ani podpora Dual SIM a LTE sietí, no najpoužívanejšie pásmo na Slovensku, B20 bohužiaľ chýba. Veľkým lákadlom je cena, ktorá začína na 160 €. Ak vás tento výnimočný kúsok zaujal, môžete si ho predobjednať u nášho partnera Coolicool.com. Prvé kúsky by mali byť odosielané 14. júla.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP