Ulefone uWear: Apple Watch bez digital crown?

Čínska spoločnosť Ulefone dnes oficiálne vstupuje na trh so smartwatch, aspoň na ten čínsky. I keď sa trochu pozabudla, prináša hodinky uWear, ktoré vám iste pripomenú ovocného konkurenta.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Spoločnosť Ulefone sa nikdy netajila požičaným dizajnom a treba uznať, že nejde len o nepodarené „fejky“. Hodinky vyzerajú kvalitne spracované a podľa vyjadrenia spoločnosti sú aj tenšie ako „modla“ – Apple Watch. No taktiež je známa pre svoju unikátnu komunitu, z ktorej vyšiel aj názov uWatch.

Ulefone zverejnil príspevok na sociálnej sieti Facebook, v ktorom požiadal ľudí o čo najvýstižnejší názov pre svoje nové zariadenie. Ulefone si nakoniec z mnoho možností vybral uWatch a treba uznať, že názov skutočne odráža realitu.

ulefone-uwear-smartwatch-announced-02

Kolom dokola sú hodinky takmer identické s tými od Apple, až kým nenarazíme na hranu zariadenia, kde zreteľne niečo chýba. Je to „inovatívne“ digital crown, patentované americkým gigantom – Apple. Bohužiaľ, viac podrobnejších špecifikácií firma neponúka, no prisľúbila, že funkcie ako pedometer či sledovanie spánku nebudú chýbať.

Cena, dostupnosť ani dátum predstavenia zatiaľ známy nie je.

Zdroj: GizmoChina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Baláž
Operačnému systému Android sa podrobne venujem už vyše piatich rokov a oslovil ma aj Android Wear. Prečo? Jednoduchosť a úplné užívateľské prispôsobenie prostredia je pre mňa dôležité. Momentálne vlastním Samsung Galaxy Note 3 Neo a Motorola Moto 360.