Aj keď sa výrobcovia predbiehajú v tom, aby vytvorili ten najlepší smartfón na trhu, nie každý používateľ túži po zariadení, na ktoré by musel dať všetky svoje úspory. Ulefone si to veľmi dobre uvedomuje a preto prináša niečo aj pre menej náročných používateľov.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Ulefone S7 prichádza s nízkou cenovkou a výbavou, ktorá určite zaujme. Telefón je poháňaný 4-jadrovým procesorom MediaTek MT6580 taktovaným na 1,3 GHz, 1 GB RAM pamäťou a 8 GB vnútorným úložiskom rozšíriteľným pomocou microSD karty až na 128 GB. Procesor je navyše optimalizovaný pre maximálnu úsporu energie, vďaka tomu si užiješ dlhú výdrž pri 2500 mAh batérií.

Ullefon S7

Elegantný vzhľad a kvalitná kamera

Zadný kryt je pokrytý 3D mriežkou a na okrajoch je mierne zahnutý. Vďaka tomu skvele padne do ruky a pritiahne pohľady okolia. Nájdeš tu tiež duálny fotoaparát. Hlavný 8 MPx senzor zachytí farby a postará sa o čistotu obrazu, zatiaľ čo pomocný 5 MPx senzor zaistí profesionálny Bokeh effect. V praxi tak získaš čistý a ostrý obraz s rozmazaným pozadím, vďaka čomu vyniknú objekty vpredu. Silný blesk ti navyše umožní robiť skvelé fotky aj pri slabšom svetle či v noci.

O tvoje selfie fotky sa postará predná 5 MPx kamera s bleskom. Vďaka tomu zachytíš čistý obraz a skvelú sýtosť farieb a budeš na fotkách vyzerať naozaj skvele. K tomu tiež pomôže Beauty mode a ty si ušetríš množstvo času, ktoré by si obetoval pri hľadaní najlepšieho uhlu a polohy pre tvoju fotku.

Ulefon S7

Skvelý displej a zaujímavé funkcie

Ulefone S7 ponúka HD displej s uhlopriečkou 5 palcov. Výrobca sľubuje čistý obraz a živé farby bez ohľadu na to, či pozeráš videá, hráš hry, alebo len surfuješ na internete. Dokonca je obraz na displeji vraj krajší ako v reálnom svete. O skvelý zvuk sa postará HiFi audio čip AW8737SCSR. Dizajn antén bol starostlivo navrhnutý tak, aby zabezpečil najlepší príjem mobilného signálu a presnú lokalizáciu pomocou GPS.

Ulefon S7

Smarfón beží na čistom Androide 7.0 Nougat, ktorý výrobca vylepšil rôznymi vychytávkami pre ešte lepší používateľský zážitok. Jednou z nich je napríklad inteligentné odomykanie obrazovky pomocou gest. Stačí prstom na displeji napísať nejaké písmeno a otvorí sa ti prehliadač. To ti znovu pomôže k úspore tvojho drahocenného času. Oficiálna cena by nemala prekročiť hranicu 60 amerických dolárov (51 €) a smartfón bude dostupný v piatich farebných prevedeniach: čierna, zlatá, červená, modrá a tyrkysová.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
0%
Mám to
50%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.