Aj keď sa výrobcovia predbiehajú v tom, aby vytvorili ten najlepší smartfón na trhu, nie každý používateľ túži po zariadení, na ktoré by musel dať všetky svoje úspory. Ulefone si to veľmi dobre uvedomuje a preto prináša niečo aj pre menej náročných používateľov.

Ulefone S7 prichádza s nízkou cenovkou a výbavou, ktorá určite zaujme. Telefón je poháňaný 4-jadrovým procesorom MediaTek MT6580 taktovaným na 1,3 GHz, 1 GB RAM pamäťou a 8 GB vnútorným úložiskom rozšíriteľným pomocou microSD karty až na 128 GB. Procesor je navyše optimalizovaný pre maximálnu úsporu energie, vďaka tomu si užiješ dlhú výdrž pri 2500 mAh batérií.

Elegantný vzhľad a kvalitná kamera

Zadný kryt je pokrytý 3D mriežkou a na okrajoch je mierne zahnutý. Vďaka tomu skvele padne do ruky a pritiahne pohľady okolia. Nájdeš tu tiež duálny fotoaparát. Hlavný 8 MPx senzor zachytí farby a postará sa o čistotu obrazu, zatiaľ čo pomocný 5 MPx senzor zaistí profesionálny Bokeh effect. V praxi tak získaš čistý a ostrý obraz s rozmazaným pozadím, vďaka čomu vyniknú objekty vpredu. Silný blesk ti navyše umožní robiť skvelé fotky aj pri slabšom svetle či v noci.

O tvoje selfie fotky sa postará predná 5 MPx kamera s bleskom. Vďaka tomu zachytíš čistý obraz a skvelú sýtosť farieb a budeš na fotkách vyzerať naozaj skvele. K tomu tiež pomôže Beauty mode a ty si ušetríš množstvo času, ktoré by si obetoval pri hľadaní najlepšieho uhlu a polohy pre tvoju fotku.

Skvelý displej a zaujímavé funkcie

Ulefone S7 ponúka HD displej s uhlopriečkou 5 palcov. Výrobca sľubuje čistý obraz a živé farby bez ohľadu na to, či pozeráš videá, hráš hry, alebo len surfuješ na internete. Dokonca je obraz na displeji vraj krajší ako v reálnom svete. O skvelý zvuk sa postará HiFi audio čip AW8737SCSR. Dizajn antén bol starostlivo navrhnutý tak, aby zabezpečil najlepší príjem mobilného signálu a presnú lokalizáciu pomocou GPS.

Smarfón beží na čistom Androide 7.0 Nougat, ktorý výrobca vylepšil rôznymi vychytávkami pre ešte lepší používateľský zážitok. Jednou z nich je napríklad inteligentné odomykanie obrazovky pomocou gest. Stačí prstom na displeji napísať nejaké písmeno a otvorí sa ti prehliadač. To ti znovu pomôže k úspore tvojho drahocenného času. Oficiálna cena by nemala prekročiť hranicu 60 amerických dolárov (51 €) a smartfón bude dostupný v piatich farebných prevedeniach: čierna, zlatá, červená, modrá a tyrkysová.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom