banner-mi-pad-2
Spomínate si na Ulefone Power, ktorý sme vám predstavili pár dní dozadu? Ulefone sa nám tesne pred jeho vydaním pripomína na videu, ktorým chce prilákať potenciálnych zákazníkov. Na videu je Ulefone Power podrobený testom výdrže batérie. Pozrime sa, čoho je táto 6050 mAh batéria od Sony schopná.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ochutnávka začína pri 100% nabitom Ulefone Power, ktorý je podrobený 30 minútam online 720P filmu, čo telefónu ubralo 5% šťavy. Ďalších 30 minút hry Asphalt 8, ďalších 5% kapacity batérie. Následne bol na 30 minút zasvietený displej a dvojitá prisvetľovacia dióda, ktorá batériu dostala na 86%. Test pokračuje pri 30%, výsledky sú však veľmi podobné. Pri 6% batérie dokonca z telefónu ešte dostanete 33 minút HD online videa. Je teda jasné, že z tejto 6050 mAh batérie dostanete minimálne deň tvrdého používania. A podľa Ulefone, 4 dni “mierneho“ používania.

Video nebolo točené neprerušene kvôli zahrievaniu batérie, ktoré by mohlo skresľovať výsledok. A ak propagujete produkt, to skutočne nechcete.

Ulefone Power video 2

Tajomstvom takejto výdrže je podľa výrobcu malý plošný spoj s čipom umiestnený na batérií. Tento čip zabezpečuje stabilný chod batérie a zabraňuje prípadnej rýchlej spotrebe energie spôsobenej softvérom. To potvrdzujú priložené obrázky.

Ulefone Power video 3

Ulefone Power sa hardvérom a cenou zaraďuje do strednej triedy a to vďaka 5,5 FullHD displeju, osemjadrovému Mediatek MT6753 čipu s taktom 1,3 GHz, 3 GB RAM, zadnému 13 MPx a prednému 5 Mpx fotoaparátu a 16 GB vnútornej pamäte. Ak vás telefón zaujal, môžete si ho objednať v predpredaji za skvelých 168 € na Gearbest.com.

Zdroj: gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP