Určite aj teba trápi, že výrobcovia smartfónov nevenujú dostatok pozornosti batériám a ich výdrži. Veľa užívateľov je tak donútených ku kúpe power banky alebo neustáleho nosenia nabíjačky. 

Výdrž na jedno nabitie ja často diskutovaná téma, hlavne pri vlajkových lodiach. Za posledné roky sa situácia takmer nezmenila a tak je človek rád, ak sa jeho smartfón „dožije“ večera. Všetko však závisí od spôsobu používania, no jeden deň výdrže sa stal akýmsi štandardom. Výrobcovia vybavujú zariadenia rýchlym nabíjaním, no ak nie je nablízku elektrický zdroj, máš smolu.

Batéria veľká ako v power bankách

Výrobca smartfónov Ulefone už vo svojom portfóliu má dve zariadenia, ktoré disponujú batériou s veľkosťou 6050 mAh. Tie sa tešia obľube u zákazníkov a tak niet divu, že sa práve touto cestou Ulefone vydal aj teraz a plánuje vydať ďalšie dva telefóny podobného zamerania.

Ulefone power 2
Zobraziť celú galériu (2)
Ulefone | Model Power 2

Prvý model, Ulefone Power 3, bude nástupca populárneho Power 2 a zachová si 6050 mAh batériu. Predstavené však bude aj ďalší smartfón, Ulefone Power Max, ktorý prinesie monštruózny 13 000 mAh akumulátor. Tieto informácie pochádzajú priamo od výrobcu a sú teda potvrdené. Power Max bude teda úplne prvý smartfón na svete s takouto masívnou kapacitou batérie. Výdrž batérie by sa tak mohla vyšplhať aj na jeden týždeň. Konečne ti odpadnú aj starosti ohľadom častého nabíjania a hľadania externého zdroja energie.

Nielen masívna batéria

Ako môžeme vidieť na oficiálnej fotografii, Power Max ponúkne aj duálny fotoaparát na zadnej strane, snímač odtlačkov prstov či LED blesk na strane prednej. Všimnúť si taktiež môžeme USB Type-C konektor, ktorý ale nebude slúžiť len na nabíjanie, ale aj na prehrávanie hudby. 3,5 mm audio jack totižto bude chýbať. Ďalšia výbava zatiaľ známa nie je, no výrobca ju čoskoro určite odhalí.

Kúpiť Ulefone Power 2 so 6050 mAh batériou za 134 €
Bleskový výpredaj

Ak ťa nadchádzajúce zariadenia zaujali a chceš o nich vedieť najnovšie informácie, sleduj oficiálnu stránku výrobcu Ulefone. V prípade, že by si si chcel zaobstarať Ulefone Power 2 s 6050 mAh batériou, vieme, kde ho kúpiš najlacnejšie. E-shop Gearbest spustil na tento kúsok bleskový výpredaj, v ktorom ho kúpiš za skvelých 134 €. Smartfón okrem veľkej batérie ponúka aj 4 GB RAM, 64 GB pamäť, osemjadrový MediaTek MT6750T procesor, či plnú LTE konektivitu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom