Každý z nás je iný, a tak všetci požadujeme od svojho smartfónu čosi odlišné. Niekto tak potrebuje zariadenie s dostatočným výkonom na hranie najnovších hier, ďalší zas vyžaduje od svojho telefónu vysokokvalitné fotografie a iný si zas vystačí s tým, ak mu jeho prístroj vydrží dlhú dobu na jedno nabitie.

Novinka  z dielne čínskej spoločnosti Ulefone by dokázala uspokojiť potreby takmer každého, nakoľko spĺňa všetky vyššie zmienené kritéria. Jej názov znie Ulefone Power 2, pričom ponúka kvalitnú hliníkovú konštrukciu vyrobenú pomocou CNC frézy. Po dizajnovej stránke sa jedná o pekne spracovaný kúsok, za ktorý by sa nemusela hanbiť ani vysoko postavená osoba. Predná strana tohto smartfónu nesie 5,5-palcový FullHD displej, ktorý je krytý odolným sklom s 2.5D zaoblením. Toto sklo okrem iného prekrýva aj selfie kameru s rozlíšením 8 MPx a podporou viacerých fotografických filtrov či režimov.

Ulefone Power 2zdroj fotografie: Ulefone

Priestor pod zobrazovacím panelom vyplnilo hardvérové tlačidlo, ktoré je multifunkčné a slúži napríklad ako skener odtlačkov prstov. Zadná strana ponúka domovskú stanicu pre hlavný 13 MPx fotografický snímač, duálny LED blesk a logo výrobcu. Z priložených fotografií si si mohol všimnúť, že táto novinka disponuje na dnešnú dobu vyššou hrúbkou ako sme zvyknutí. Našťastie ale táto výrazná hrúbka 0,99 cm má svoje opodstatnenie, keďže sa v útrobách tohto modelu nachádza gigantická 6050 mAh batéria. Tú je napriek jej ohromnej veľkosti možné vďaka technológii Pump Express dobiť už za 90 minút, a to skrz microUSB konektor. Vstavaný akumulátor napája 8-jadrový procesor MediaTek MT6750T s taktom 1,5 GHz, 4 GB pamäť RAM a 64 GB interné úložisko.

Ulefone Power 2zdroj fotografie: Ulefone

Predobjednať Ulefone Power 2 za 169 €

Toto úložisko si používateľ môže pomocou microSD kariet v prípade potreby rozšíriť o ďalších 256 GB vďaka hybridnému DualSIM slotu. Ten podporuje aj všetky na Slovensku využívané LTE frekvencie, takže Ulefone Power 2 bude ideálnym spoločníkom pri prehliadaní internetu. Celé zariadenie beží na čistej verzii systému Android 7.0 Nougat, ktorý je obohatený o zopár užitočných funkcií. Takto skvelo vybavený smartfón si navyše môžeš predobjednať už za 169 €, avšak pre istotu si priprav ďalších 34 € na platbu DPH. Čerešničkou na torte je bohaté predajné balenie, v ktorom nájdeš fóliu, ale aj ochranné puzdro. Odosielanie predobjednaných zariadení začne 18. apríla.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP