Opäť raz máme niečo pripravené pre tých, ktorí sa pri vyberaní nového smartfónu nezameriavajú len na počet jadier či Megapixelov, ale zaujíma ich aj počet Miliamprérhodín. Takýchto ľudí si jednoznačne získa smartfón Ulefone Power 2, ktorý tentoraz zoženieš za senzačnú akciovú cenu.

Ešte pred tým, než sa k tejto cene dostaneme, si však poďme tento moštruózny smartfón predstaviť. Ponúka kvalitnú hliníkovú konštrukciu, ktorá sa tiahne po celej zadnej strane a bokoch samotného zariadenia. Z prednej strany však tento hodnotný materiál strieda tvrdené sklo, ktoré slúži najmä na ochranu 5,5-palcového FullHD displeja. Okrem toho však vďaka 2.5D zaobleniu plní aj estetickú úlohu.

Nadpriemerná výbava za super cenu

zdroj fotografie: Ulefone

Tento ochranný prvok prekrýva aj selfie kameru, ktorá dokáže vytvárať snímky o rozlíšení 13 MPx. Spodnú časť prednej strany si pre seba uchmatlo kapacitné tlačidlo, ktoré má priamo v sebe integrovaný aj skener odtlačkov prstov. Zo zadnej strany zaujme optika hlavného fotoaparátu, ktorý sa zase dokáže postarať o 16 MPx zábery. Pri ich vytváraní mu v horších svetelných podmienkach dopomáha duálny LED blesk. Najväčšie prekvapenia sa však pochopiteľne skrývajú až pod hliníkovou vrstvou.

zdroj fotografie: Ulefone

Dostal sa pod ňu 8-jadrový procesor MediaTek MT6750T, ktorý zabezpečuje solídny výpočtový výkon. K tomuto procesoru sa pridružili 4 GB RAM pamäte, ale aj 64 GB interné úložisko. Vstavanú pamäť možno k tomu všetkému rozšíriť o ďalších 256 GB skrz hybridný DualSIM slot. Najväčšou čerešničkou na torte je však nepochybne veľkosť zabudovaného akumulátora. Ten ponúka kapacitu až 6050 mAh, čo je dvojnásobná hodnota oproti priemeru používanému v smartfónoch.

Batéria sa len tak nevybije

zdroj fotografie: Ulefone

Kúpiť Ulefone Power 2 so 6050 mAh batériou za 126 €

Ulefone Power 2 ti teda vydrží bez problémov aj 3 dni náročného používania. Aby toho nebolo málo, túto batériu možno aj extrémne rýchlo dobiť vďaka rýchlonabíjacej technológii PE 2.0 s o výstupe 9V/2A. Systémom je Android 7.0 Nougat v takmer nepoškvrnenej verzii. Toto všetko môže byť tvoje už za 133 €. Ešte lepšie však na tom je, že predajca ponúka aj dodanie bez ďalších poplatkov, teda DPH. Po zadaní adresy v objednávke tak zvoľ dopravu EU Express, vďaka ktorej ti smartfón až ku dverám domu dorazí za 10 až 20 dní.

Okrem tohto prístroja si však tvoju pozornosť jednoznačne zaslúžia aj tie ostatné z portfólia tohto čínskeho výrobcu. Všetky z nich si môžeš prezrieť na odkaze uvedenom vyššie, pričom medzi nimi nechýba odolný Ulefone Armor 2, ale ani poriadne lacný telefón s duálnym fotoaparátom, Ulefone S8 Pro.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom