Ulefone mení taktiku, ponúka 2-ročnú záruku na nové smartfóny

Teraz čítate
Ulefone mení taktiku, ponúka 2-ročnú záruku na nové smartfóny

Záruka čínskych smartfónov je pre európskych zákazníkov asi najväčší problém pri kúpe. Každý čínsky výrobca na svoje smartfóny dáva totižto len jednoročnú záručnú lehotu. Výrobca Ulefone chce však vystúpiť z davu a záruku na svoje smartfóny predĺžil.

[/blockquote]

Ulefone U9592 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Spoločnosť Ulefone sa rozhodla, že všetky jej nové smartfóny budú mať 2-ročnú medzinárodnú záruku. To je vec, ktorou nedisponuje takmer žiadny z čínskych výrobcov smartfónov a tento veľký krok vpred by mal pomôcť Ulefone s predajom nielen v Číne, ale hlavne vo svete. Ulefone ale nezostal len u predĺženia záruky. Taktiež oznámil, že servisné centrá v Európe budú informované o predĺžení záruky a prípadné opravy budú rýchlejšie a pre zákazníka bezproblémovejšie.

ulefone_be_pro-1280x768

Aktuálna novinka – Ulefone Be Pro

Uvidíme, ako sa bude spoločnosti Ulefone teraz dariť, ale teoreticky by sa mal posunúť medzi TOP spoločnosti v Číne, ale aj v Európe.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Denis Bryndza
Som študent strednej školy, študujem odbor informačné technológie a o mobilné zariadenia sa zaujímam viac ako dva roky. Okrem mobilných zariadení rád hrám hry na konzolách, PC, svojom smartfóne a rád počúvam hudbu.