Ulefone mení taktiku, ponúka 2-ročnú záruku na nové smartfóny

Záruka čínskych smartfónov je pre európskych zákazníkov asi najväčší problém pri kúpe. Každý čínsky výrobca na svoje smartfóny dáva totižto len jednoročnú záručnú lehotu. Výrobca Ulefone chce však vystúpiť z davu a záruku na svoje smartfóny predĺžil.

[/blockquote]

Ulefone U9592 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Spoločnosť Ulefone sa rozhodla, že všetky jej nové smartfóny budú mať 2-ročnú medzinárodnú záruku. To je vec, ktorou nedisponuje takmer žiadny z čínskych výrobcov smartfónov a tento veľký krok vpred by mal pomôcť Ulefone s predajom nielen v Číne, ale hlavne vo svete. Ulefone ale nezostal len u predĺženia záruky. Taktiež oznámil, že servisné centrá v Európe budú informované o predĺžení záruky a prípadné opravy budú rýchlejšie a pre zákazníka bezproblémovejšie.

ulefone_be_pro-1280x768

Aktuálna novinka – Ulefone Be Pro

Uvidíme, ako sa bude spoločnosti Ulefone teraz dariť, ale teoreticky by sa mal posunúť medzi TOP spoločnosti v Číne, ale aj v Európe.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]