UleFone Paris: Nový člen rodiny UleFone s cenou len 134 eur

Všetko to začalo nevinnou otázkou na Facebookovej stránke UleFone, kde UleFone hľadalo meno pre svoj nový pripravovaný 5-palcový  smartfón. Výber bol veľký, no UleFone sa nakoniec rozhodlo pre názov UleFone Paris.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Po dizajnovej stránke bude UleFone Paris obsahovať už osvedčený kovový rámik ako predchádzajúce UleFone modely a zakrivené sklo so zakrivením 2.5D. Pod displejom je umiestnené tradičné kapacitné tlačidlo kruhového tvaru s jemným trvalým podsvietením. Okolo neho sú umiestnené tlačidlá späť a domov, ktoré budú svietiť len pri dotyku. UleFone pri tomto modeli bude klásť dôraz na nízku hmotnosť a hrúbku zariadenia.

Vďaka e-shopu Coolicool.com vieme aj špecifikácie tohto smartfónu. 5″ displej bude mať iba HD rozlíšenie, nechýba ani podpora LTE. Nájdeme tu tiež 64-bitový 8-jadrový procesor od Mediateku  MT6753 taktovaný na frekvenciu 1,3 GHz. Asistovať mu budú 2 GB RAM spolu so 16 GB ROM. V tomto tenkom tele sa bude skrývať batéria s kapacitou 3000 mAh a jej životnosť predĺži Android 5.1. Predpokladaná cena podľa Coolicoolu je 134 €.

Zdroj: gizchina.com coolicool.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]