Pokiaľ by si aj ty chcel vlastniť bezrámikový telefón, no nie si ochotný zaň dať priemernú mesačnú výplatu, tak máme pre teba riešenie. Nový Ulefone MIX ponúka jeden z najkrajších panelov, no stále s prijateľnou cenou.

Prvé, čo ťa zbrusu novom Ulefone MIX zaujme, je určite displej, ktorý obsahuje len minimálne rámiky. Jediný širší sa nachádza na spodnej strane, kde nájdeš aj čítačku odtlačkov prstov. Ulefone to dosiahol vďaka minimalizovaniu rozmerov slúchadlá a prednej kamery, ktorá sa presunula na spodnú časť vedľa čítačky, čím vznikol voľný priestor pre jej implementáciu. Kovový rám vôkol celej konštrukcie dodáva ešte viac elegancie a v prípade pádu ponúkne aj väčšiu ochranu.

Hardvér strednej triedy

Ulefone MIX sa po stránke výkonu zaraďuje do strednej triedy smartfónov. Displej s uhlopriečkou 5,5″ ponúka HD rozlíšenie, no až 90,2 % pomer displeja k veľkosti celej prednej strany.Za hlavnú výpočtovú jednotku bol zvolený procesor MediaTek MT6750T, ktorý disponuje ôsmimi jadrami s frekvenciou 1,5 GHz.

Kapacita pamäte je v prípade RAM-ky slušné 4 GB, vnútorná pamäť sa zastavila na 64 GB. Je ju však možné rozšíriť až o 256 GB pomocou pamäťových kariet. Batéria s kapacitou 3300 mAh zaručí bezproblémovú výdrž po celý deň. Na zadnej strane nájdeš duálny fotoaparát od Sony s rozlíšením 13 MPx pre primárny snímač, ten  sekundárny má zasa 5 MPx. Selfie fotky vytvoríš pomocou 13 MPx predného fotoaparátu. Operačným systémom je Android 7.0 Nougat vo svojej čistej podobe.

Unboxing

Aj keď sa telefón začne oficiálne predávať až 5. októbra, Ulefone si pre nás už teraz pripravil unboxing video, aby sme presne vedeli, čo môžeme očakávať v balení a ako smartfón vyzerá reálnom používaní. Balenie smartfónu pôsobí prémiovo a nájdeme v ňom množstvo užitočného príslušenstva.

Okrem samotného smartfónu výrobca do balenia pridal fóliu na displej, štandardný ochranný obal, ihlu na vyberanie SIM karty, stojan s krúžkom na prst, nabíjačku, nabíjací kábel a potrebné dokumenty. Tak bohaté príslušenstvo dodáva len máloktorý výrobca. Ak ťa smartfón zaujal, sleduj aj oficiálnu stránku výrobcu, kde sa dozvieš ďalšie informácie už čoskoro.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom