Slovo Mix sa v čínskom smartfónovom svete skloňuje v poslednej dobe veľmi často. Celú vlnu začalo Xiaomi so svojím bezrámikovým modelom Mi Mix, no neskôr sa ním inšpirovali ďalší výrobcovia. 

Jedným z nich je aj Ulefone, ktorý svoj skvost stále ukrýva pod rúškom tajomstva. Bude sa volať Ulefone Mix a zatiaľ sčasti poznáme iba jeho dizajn a niektoré špecifikácie. Na všetkých stranách s výnimkou spodnej budú takmer nulové rámiky, vďaka čomu mal Ulefone dosiahnuť pomer displeja k telu smartfónu až 90.2%. Výrobca prezradil aj veľkosť displeja na úrovni 5.5 palcov, takže sa môžeme tešiť aj na kompaktné rozmery.

Nenechaj si ujsť
Číňania vytvorili nádherný dizajnový kúsok: Bezrámikový smartfón v neuveriteľnej striebornej farbe. Stojí menej, ako by si čakal

Vzhľad zadnej strany zariadenia sme zatiaľ nevideli, ale jedno je isté — bude obsahovať trendový duálny fotoaparát. Zvyšné špecifikácie, ako je procesor, veľkosť pamäte RAM, veľkosť úložiska, vlastnosti fotoaparátov či kapacitu batérie Ulefone zatiaľ tají. Podľa jeho slov nás ale nenechá dlho čakať a viac sa dozvieme ešte tento mesiac. V súčasnosti na trhu nájdeme mnoho čínskych smartfónov s prívlastkom Mix, ktoré sa snažia napodobniť originálne Xiaomi Mi Mix. Jeden z nich, konkrétne Doogee Mix, sme už aj otestovali a ukázal sa byť prekvapivo dobrý. V čom sa od konkurencie bude líšiť Ulefone Mix, sa dozvieme už v nasledujúcich týždňoch.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom