banner-ulefone-powerNedávno predstavený Ulefone Metal je najnovší počin tejto čínskej spoločnosti a svojou výbavou smelo útočí na strednú triedu. Len niečo cez týždeň od oficiálneho predstavenia zaradil e-shop Everbuying.net túto novinku do predpredajovej ponuky. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ulefone Metal je k dispozícii za výhodných 99 € a predpredaj potrvá až do 20. augusta. Ak si smartfón objednáte práve počas tejto akcie, dostanete darček v podobe temperovaného skla a flipového púzdra. Akými vlastnosťami chce model Metal presvedčiť o kúpe? Už pri prvom pohľade si poviete, že tento smartfón určite nestojí okolo 100 €. Tento dojem navodzuje konštrukcia zo zmesi hliníka a horčíka. Na zadnej strane nájdeme aj 360 stupňový snímač odtlačkov prstov. Prvý náznak trochu slabšej výbavy prichádza s displejom, ktorý ponúka na 5-palcovej uhlopriečke HD rozlíšenie. Výhodou displeja s nižším rozlíšením je však znížená náročnosť na 8-jadrový procesor MediaTek MT6753. Výkon ďalej zabezpečuje aj 3 GB RAM a 16 GB úložisko s podporou microSD kariet.

ulefone metal oficialne biely-2

Kúpiť Ulefone Metal za 99 €

Potrebnú šťavu dodáva 3050 mAh batéria, ktorá dokáže rovnako ťažiť z displeja s nižším rozlíšením v prospech predĺženia výdrže. Veľkým lákadlom je aj Android 6.0 Marshmallow v takmer čistej podobe len s menšími funkciami navyše. Hlavný fotoaparát disponuje 8 MPx rozlíšením (softvérová interpolácia na 13 MPx) a jedná sa o snímač Sony IMX149. Kvalitné selfie fotografie obstará 2 MPx (softvérová interpolácia na 5 MPx) snímač. Čerešničkou na torte tohto lákavého smartfónu z dielne Ulefone je tradičná podpora DualSIM a kompletná škála 4G frekvencií.

ulefone metal oficialne biely-3

TIP: Ulefone Metal oficiálne: Kovové telo a tradičná výbava “strednej” triedy

Na záver máme pre vás ešte jednu lákavú ponuku, ktorá sa vzťahuje na bezrámikový Ulefone Future. V prípade, že máte o tento smartfón záujem, neváhajte a využite náš kupón Fonyzciny, ktorý aplikuje zľavu necelých 14 € a výsledná cena bude len 201 €. Recenziu na Ulefone Future vám prinesieme už onedlho! 

ulefone-future-testujeme

Kúpiť Ulefone Future

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom