Ulefone Metal Age: Spojenie Meizu M1 Metal a Xiaomi Redmi Note 2

Teraz čítate
Ulefone Metal Age: Spojenie Meizu M1 Metal a Xiaomi Redmi Note 2

banner-oneplus-x
Ulefone sa počas celého roku snaží vydať čo najviac smartfónov s kovovým šasi. Budúci rok by k tomu chceli ešte pridať aj celokovové telo a nový Ulefone Metal Age by mal byť prvý z nich.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ulefone Metal Age zatiaľ nie je oficiálne predstavený a ani žiadne parametre nie sú známe, ale môžme očakávať, že sa bude jednať o smartfón strednej až vysokej triedy. Podľa obrázkov, ktoré sú zatiaľ  jediný zdroj informácií, je vidieť, že Ulefone sa inšpiroval inými čínskymi gigantmi. Oblasť zadného fotoaparátu sa naozaj trocha podobá na Meizu M1 Metal, ale predsa len to nie je až tak nápadné. Jediný detail, ktorý Meizu nemá, je snímač odtlačkov na zadnej strane.

ulefone metal age

Smartfón by mal byť predstavený na začiatku budúceho roka. Bohužiaľ, zatiaľ toho veľa o Ulefone Metal Age nie je zverejneného, ale určite sa dozvieme o smartfóne viac ešte pred oficiálnym predstavením.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Denis Bryndza
Som študent strednej školy, študujem odbor informačné technológie a o mobilné zariadenia sa zaujímam viac ako dva roky. Okrem mobilných zariadení rád hrám hry na konzolách, PC, svojom smartfóne a rád počúvam hudbu.