Množstvo používateľov sa neobzerá len po nekompromisnom výkone a tých najlepších špecifikáciách na trhu. Niektorým bohate stačí aj variant, pri ktorom si kúpia zariadenia strednej či nižšej strednej triedy a spokojne ho používajú bez námietok. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Pontenciálnych zákazníkov zaujme aj relatívne nový Ulefone Gemini, teda jeden z najnovších kúskov tohto vcelku známeho čínskeho výrobcu. Prvým poznávacím znakom snahy o čo najlepší výsledok je jednoznačne podarený dizajn, ktorý sa nebojí súperov z vyšších sfér. Podporuje ho 5,5-palcový FullHD displej na prednej strane s elegantným 2.5D zahnutím po okrajoch. Po stránke kľúčového hardvéru sa bude môcť budúci majiteľ spoľahnúť na 4-jadrový MediaTek MT6737T s podporou v podobe 3 GB RAM pamäti a 32 GB interného úložiska.

Ulefone Geminizdroj fotografie: Ulefone

Kúpiť Ulefone Gemini za 113 €

Za pozitívum určite berieme aj integráciu slotu pre microSD kary na rozšírenie interného úložiska, ktoré sú podporované až do maximálnej kapacity 256 GB. Operačným systémom je Android 6.0 Marshmallow, zatiaľ čo vyššie spomenuté komponenty napája 3250 mAh batéria v útrobách smartfónu. Medzi hlavné lákadlá sa radí ale najmä duálny fotoaparát na zadnej strane, ktorý je zložený z 13 a 5 MPx snímača. Kooperuje s ním 5 MPx selfie fotoaparát v prednej časti. V konečnom dôsledku tak dosiahneš aj s týmto smartfónom veľmi slušné výsledky.

Ulefone Geminizdroj fotografie: Ulefone

Pri Ulefone Gemini nebola vynechaná ani veľmi využívaná DualSIM funkcionalita, no hlavne podpora 800 MHz LTE frekvencie, ktorá je pre mnohých rozhodujúcou vlastnosťou. S cenovkou 113 € sa teda jedná o veľmi podarenú kúpu, ktorú určite neoľutuješ. Na pamäti ale maj tri veci. Akcia je limitovaná na 50 kusov a končí už za 11 hodín. Pri nákupe tiež rátaj s možným zastavením na colnici, ktoré cenu navýši o necelých 23 €.

Ulefone Geminizdroj fotografie: Ulefone 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
9%
Páči sa mi to
55%
Chcem to
9%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
27%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.