Ladné krivky bezrámikového Ulefone Future na nových fotkách a videu

banner-ulefone-power
Ak ste nás v posledných dňoch dostatočne sledovali, určite vám neunikol ani najnovší počin od spoločnosti Ulefone – Ulefone Future. Ten mnohých zaujal kombináciou zaujímavého dizajnu a výkonného hardvéru.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Predpredaj tohto nadupaného smartfónu začne už 4. mája za zníženú cenu. Konkrétne sa bude jednať o cenu 175 €, pričom k dispozícií bude 2000 kusov. Ďalej sa bude smartfón predávať až do 25. mája za stále výborných 210 €. Potom už cena narastie na 235 €.


Za vyššie spomínané ceny dostanete pravý bezrámikový 5.5-palcový FullHD displej, procesor MediaTek Helio P10, 4 GB RAM, 32 GB úložisko (ktoré je možné rozšíriť pomocou microSD kariet do 128 GB), 16 MPx hlavný fotoaparát, 3000 mAh batériu a DualSIM funkcionalitu s podporou LTE Cat. 6 sietí. So smartfónom dokonca nebudete mať problém ani na Slovensku, keďže podporuje všetky slovenské LTE pásma! Výrobca prípadných záujemcov láka aj na príslušenstvo, ktoré k smartfónu pribaľuje. K smartfón teda dostanete rýchlonabíjací adaptér s výstupom 9V/ 2A-3A, redukciu z USB Type-C na tradičný microUSB konektor, silikónový obal spolu s fóliou na displej a prachu odolné kryty na konektory.

ulefone-future-predpredaj-nahlad
Hlavnou témou tohto článku sú však nové fotografie a video tohto smartfónu, a práve preto sa na to teda poďme pozrieť. Niektoré z nich sme vám dokonca priniesli už dávnejšie.

Kúpiť Ulefone Future na Gearbest.com za 218 €

Kúpiť Ulefone Future na Everbuying.net za 210 €

Ulefone-Future-oficialne

ulefone-future(2)

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.