Spoločnosť Xiaomi koncom minulého roka priniesla revolučný bezrámikový Xiaomi Mi MIX. Tento model chtiac nechtiac prinútil konkurenčných výrobcov k poriadnemu zamysleniu. Mnohé vlajkové zariadenia, ktoré majú byť predstavené počas tohto roka, tak budú týmto zaujímavým počinom čínskej spoločnosti nepriamo inšpirované.

Zaostávať nechce ani Ulefone, ktorý má čo nevidieť odhaliť príťažlivú novinku s označením F1. Toto zariadenie bude po konštrukčnej stránke pripomínať práve spomínaný Mi MIX. Novinka tak bude mať vôkol displeja tenučké rámiky, pričom jediný výraznejší bude situovaný pod ním. Táto spodná brada má poskytnúť priestor pre skener odtlačkov prstov, ale aj predný selfie fotoaparát. Na zadnej strane tohto krásavca sa zas bude nachádzať duálny fotoaparát spolu s duálnym LED bleskom. Nanešťastie, presné parametre pripravovaného smartfónu známe nie sú. Nepoznáme tak rozlíšenie fotoaparátov, kapacitu vstavaného akumulátora a ani uhlopriečku spomínaného bezrámikového displeja.

UleFone Future môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

zdroj fotografie: Ulefone

Jediné konkrétne informácie spomínajú 8-jadrový procesor MediaTek Helio P25, 6 GB pamäť RAM, 128 GB interné úložisko či duálny fotoaparát. Okrem toho sa tiež objavujú prvé informácie o ďalšom pripravovanom modeli, ktorý ponesie podobné označenie – Ulefone T1. Ten má byť rovnako vybavený vyššie zmieneným procesorom MediaTeku. Na odhalenie ďalších detailov o týchto zaujímavých zariadeniach si budeme musieť chvíľku počkať, pričom nie je vylúčené, že niečo o nich Ulefone prezradí už na blížiacom sa technologickom veľtrhu MWC. Podľa všetkého budú obe novinky oficiálne odhalené v druhom kvartáli tohto roka.

Pošli nám TIP na článokNovinky