Spoločnosť Ulefone, ktorá stojí za úspešnými modelom Be Pure dnes ukázala ďalší záber na pripravovanú novinku Be Touch. Obrázky nám odhaľujú zaujímavú vychytávku v podobe snímača odtlačkov prstov a elegantný dizajn z prémiových materiálov.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Novinka by mala zvádzať súboje s výrobcami ako Mlais a Elephone, ktorí tiež ponúkajú výkonný model so snímačom odtlačkov prstov. O výkon sa bude starať už dobre známy procesor MediaTek MT6752, ktorému bude sekundovať operačná pamäť o kapacite 3 GB. O kvalitách procesora svedčí aj dosiahnutý výsledok v benchmarku Antutu, kde sa skóre vyšplhalo na úroveň 45 000 bodov. Nechýba ani podpora pre medzinárodné LTE siete. Displej ponúkne pravdepodobne Full HD rozlíšenie s technológiou IPS, ktorá zaručí vynikajúce parametre.

ulefone_be_touch

Asi najzaujímavejším prvkov na tejto novinke bude nepochybne snímač odtlačkov prstov podobný iPhonom od Apple. Skutočnosť, že snímač by mal byť zabudovaný v tlačidle domov nás prekvapuje, nakoľko väčšina výrobcov používa variant, kedy sa snímač nachádza na zadnej strane.

Musíme uznať, že pomaly ale isto každý jeden výrobca začína uplatňovať snímač odtlačkov prstov a súboj v domovskej Číne bude zaujímavý. Nechajme sa teda prekvapiť, ktorý z popredných čínskych výrobcov najviac zaujme alebo vyfúknu prvenstvo menší výrobcovia, ktorý sa snažia presadiť sa na trhu.

ulefone_dareN1

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú