banner-mi-mixOdolné smartfóny sú aj na pomery čínskych výrobcov veľkou raritou. V ponuke je len hŕstka takýchto zariadení a väčšinou si ich používatelia veľmi ani nevšímajú. Novinku Ulefone Armor by sme však rozhodne prehliadať nemali. 

Veľmi dobre známy výrobca si svoje portfólio rozšíril o unikátny kúsok Armor s konštrukciou, ktorej by sa snáď zľakol aj sámotný Terminátor. Konštrukcia smartfónu je totižto vyrobená z odolných materiálov, ktoré dokážu absorbovať aj veľké nárazy, pričom celkovo je zariadenie chránené certifikáciou IP68 voči preniknutiu vody a prachu. Do prednej časti je dôkladne osadený 4,7-palcový IPS HD displej.

ulefone-armor-predpredaj-everbuy3

Hardvérová výbava vo vnútri je zastupovaná 8-jadrovým procesorom MediaTek MT6753, 3 GB RAM pamäte a 32 GB interným úložiskom (podpora microSD kariet). Android 6.0 Marshmallow má za úlohu poskytnúť dostatočný komfort pri používaní, zatiaľ čo 13 MPx fotoaparát na zadnej strane vytvorí decentné fotografie. Vpredu mu potom do tandemu nahráva 5 MPx selfie snímač.

ulefone-armor-predpredaj-everbuy2

Medzi ďalšie výhody môžeme rozhodne zaradiť aj DualSIM funkcionalitu s podporou všetkých LTE frekvencií, a to vrátane aj nami najpoužívanejšej 800 MHz frekvencie. Rýchle mobilné pripojenie tak bude k dispozícii aj v dedinách a na cestách. Predpredaj Ulefone Armor potrvá až do 20. decembra, no akciová cena 144 € je platná len do 30. novembra.

Kúpiť Ulefone Armor za 144 €

ulefone-armor-predpredaj-everbuy

ulefone-armor-predpredaj-everbuy1

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP