Uhans U100: Cenovo dostupný luxusný „Vertu“ s MediaTekom

banner-redmi-note2
Som si istý, že o spoločnosti Uhans počujete prvýkrát, ale nie kvôli tomu, že by nemali dobré smartfóny. UHANS je nová spoločnosť, ktorá toho zatiaľ veľa neponúka. Najnovší Uhans U100 je však veľmi zaujímavý. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Nový Uhans U100 ponúkne 4,7-palcový HD displej, procesor MediaTek MT6735, 2 GB RAM, 16 GB internej pamäte + slot na MicorSD kartu, 13 MPx zadný fotoaparát, 5 MPx prednú kameru, Android 5.1, podporu 2 SIM kariet a LTE. Podľa parametrov sa jedná o bežný, cenovo dostupný, smartfón. Lenže, Uhans U100 ponúka dizajn, ktorý má len malo smartfónov na svete. Ak sa vám niekedy páčili alebo páčia smartfóny luxusnej značky Vertu, ktoré sú cenovo dokonca aj nad iPhonmi, tak je Uhans U100 presne pre vás. Ponúka totiž takmer identický štýl ako už spomínané Vertu smartfóny. Zadná strana smartfónu je celá z kože a boky by mali byť kovové.

uhans u100
Okrem dizajnu poteší Uhans U100 aj cenou, keďže sa teraz dá predobjednať za približne 110 € z Geekbuying. Do predaja by mal ísť už onedlho.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]