V žiadnej domácnosti dnes nesmie chýbať vysávač, ktorý sa postará o dokonalú čistotu v obydlí. Aj keď sú dnes v móde ich autonómne verzie, stále ich nedokážu úplne nahradiť. Nemusí to ale znamenať, že musíš za sebou ťahať niekoľko kilový vysávač. Plne ti bude stačiť aj jeden z týchto tyčových, ktoré sú ľahké, majú oddeliteľné časti, sú dostatočne výkonné a pritom nestoja až tak veľa.

Dibea Cordless (predobjednávka)

Cena: 94 €

Prvým produktom je tento vysávač od výrobcu Dibea, ktorý zaujme hlavne svojím netradičným dizajnom a tiež nízkou cenou, ktorá je najväčším lákadlom. Navyše ho je možné v strede oddeliť a tým tak získaš praktického pomocníka do ruky, s ktorým sa dostaneš aj do ťažšie dostupných miest. S 2200 mAh batériou dokážeš upratať až 120 metrov štvorcových, čo je dostatok na väčšinu domácností. Pri prevode na minúty dokáže pri plnom výkone (9000 Pa) fungovať 25 minút a v úspornom výkone, kedy je sacia sila znížená na 4000 Pa, vydrží až 45 minút. Následné plné nabitie trvá 4 – 5 hodín.

Kúpiť tyčový vysávač Dibea Cordless len za 94 € v predpredaji

Nádobka na odpad má kapacitu 550 ml. Hlučnosť pri maximálnom výkone dosahuj 75 dB a vysávač si dokáže poradiť so všetkými bežnými povrchmi. Samozrejmosťou je účinný filter, ktorý zabraňuje šíreniu nečistôt späť do ovzdušia.

Xiaomi Roidmi XCQ01RM

Cena: 266 € (EU sklad)

Ďalší tyčový vysávať pochádza od známej značky Xiaomi, od ktorej nájdeš na trhu desiatky produktov a ide o celosvetovo známeho výrobcu. Produkty sú známe svojou kvalitou a rozhodne to platí aj v tomto prípade.Vysávač prichádza s váhou len 1,5 kg a vlastnou aplikáciou, v ktorej môžeš sledovať rôzne štatistiky či aktuálne zanesenie filtra. Aj tento vysávač je možné rozdeliť na dve časti. Pri klasickom zloženom stave ti je k dispozícii kvalitná oceľová tyč, ktorá má na svojom konci praktickú rotačnú kefu, ktorá sa postará aj o nečistoty v kobercoch. Súčasťou toho je aj senzor okolia, ktorý v prípade zníženej viditeľnosti automaticky rozsvieti LED svetlo vpredu.

Kúpiť tyčový vysávač od Xiaomi za 266 € priamo z EU skladu

Maximálny výkon je 415 W, pričom sacia sila je až 18 500 Pa. Zberná nádoba má kapacitu 0,4 litra. Výdrž sa pohybuje okolo 55 minút, pričom opätovné nabitie trvá len 2,5 hodiny. Hlučnosť je rovnaká ako u predchodcu a to 75 dB. Pri objednávke a dosiahnutie akciovej ceny použi kupón GB-APRMI.

Robotický vysávač ILIFE V5S

Cena: 124 € (EU sklad)

Ako bonus ti prinášame jeden z najlacnejších robotických vysávačov vôbec a navyše z EU skladu. Okrem vysávania podporuje aj mopovanie, takže za tak nízku cenu získaš hneď dve užitočné zariadenia. Síce je za to daň v podobe nižšieho výkonu (850 Pa) či prachového boxu len s kapacitou 300 ml, no za danú cenu niet čo riešiť a ak máš doma podlahy či dlažbu, tak väčší výkon ani nepotrebuješ. Celé sa to však kompenzuje výdržou až 150 minút, čo by malo stačiť až na 180 m2.

Kúpiť robotický vysávač s mopom ILIFE V5S len za 124 € priamo z EU skladu

Ovládanie prebieha buď priamo na vysávači, prípadne cez diaľkový ovládač. Po bokoch vysávača sú hneď dve štetiny, ktoré dokonale vyčistia kúty a priestory tesne popri stene či nábytku. Tie najdôležitejšie informácie sa navyše zobrazujú priamo na vrchu robota, kde má miesto praktický LCD displej.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom