Zdá sa, že na Netflix čoskoro pribudne ďalší kvalitný seriál. Ako informuje Mirror, stoja za ním tvorcovia obrovského hitu Money Heist, momentálne najsledovanejšieho cudzojazyčného seriálu v rámci streamovacej služby.

Budúci mesiac ponuku Netflixu obohatí ďalší zo sľubných seriálových projektov. Novinka s názvom White Lines divákov zavedie na ostrov plný alkoholu, drog a nikdy nekončiacich diskoték, španielsku Ibizu.

Práve sem sa vydá hlavná hrdinka Zoe, ktorá je odhodlaná nájsť pravdu o smrti svojho nezvestného brata. Po objavení jeho mŕtveho tela Zoe zanecháva pokojný život v Manchesteri a postupne odkrýva tragický, no nemenej prekvapivý príbeh, svojho zabudnutého súrodenca.

Hlavnú postavu si v novinke zahrá sympatická Laura Haddock, ktorú pozorní diváci mohli zahliadnuť vo vydarených marvelovkách Kapitán Amerika či Strážcovia Galaxie. Podstatne väčšiu pozornosť vzbudzuje meno hlavného scenáristu, ktorým je španielsky umelec Álex Pina.

Ten sa postaral o scenár k spomenutému hitu Money Heist, s najväčšou pravdepodobnosťou sa teda opäť môžeme tešiť na nervydrásajúci príbeh plný zvratov a nečakaných odhalení. Pina je zároveň aj showrunnerom pripravovanej novinky.

Aj keď čerstvá upútavka k White Lines začína s nádychom humoru, tón rozprávania veľmi rýchlo mení a predstavuje podstatne dramatickejší štýl rozprávania, než na aký sme boli zvyknutí z Money Heist.

Pripraviť sa môžeš na slnkom nasiaknuté pláže a neónom nažiarené nočné kluby, v ktorých alkohol tečie prúdom a kokaín sa rozdáva za pekný úsmev. Prvá séria pozostávajúca z desiatich častí bude na Netflixe dostupná už o necelý mesiac, konkrétne 15. mája. K dispozícii samozrejme bude aj s českými titulkami.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom