Ak máš doma nevyužitý monitor, prípadne chceš zo svojej súčasnej „hlúpej“ telky spraviť SMART, ideálnou možnosťou je zaobstaranie si TV boxu, ktorý si môžeš zohnať už za veľmi nízku cenu. Prinášame ti niekoľko vybraných, pričom niektoré sa nachádzajú v EU sklade hneď v susednom Česku.

Mecool M8S PRO L (3 + 32 GB)

Cena: 56 €  (EU sklad)

Hneď na úvod pecka z EU skladu, ktorá ponúka maximálne rozlíšenie až 4K, nechýba diaľkové ovládanie s podporou Google asistenta a dostatočná kapacita 3 + 32 GB. Výhodou je RJ45 konektor, využiť však môžeš aj WiFi pripojenie.

Gearbest

Kúpiť TV box Mecool M8S PRO L s hlasovým ovládaním za 56 € z EU skladu

Beelink GT1 MINI TV Box (4 + 64 GB)

Cena: 71 € (EU sklad)

Zaujímavý kúsok taktiež z EU skladu, ktorý ponúka poriadnu porciu pamäte. Systémom je Android 8.1 a taktiež je tu podpora hlasového ovládania. Nespornou výhodou je aj bezdrôtový ovládač, čím už viac nemusíš mieriť priamo na box, ale môžeš ho použiť z akéhokoľvek miesta, avšak do maximálnej vzdialenosti 10 metrov.

Gearbest

Kúpiť Beelink GT1 MINI TV Box s kapacitou 4 + 64 GB za 71 € z EU skladu

X96 mini TV Box (2 + 16 GB)

Cena: 29 € (EU sklad)

Základný model TV boxu, ktorý však poteší veľmi prijateľnou cenou, a to aj napriek tomu, že ide o produkt z európskeho skladu. Napriek tomu zvláda až 4K rozlíšenie a má nainštalovaný Android 7.1.2.

Gearbest

Kúpiť X96 mini TV Box s 2 + 16 GB za 29 € z EU skladu

A95X PLUS Android 8.1 TV Box (4 + 32 GB)

Cena: 44 €

Podobný kúsok ako predchádzajúci zmienený, avšak s menšími úpravami v prípade parametrov. Rovnako má však 4 GB RAM, duálnu WiFi či dostatok konektorov.

Gearbest

Kúpiť A95X PLUS Android 8.1 TV Box za 44 €

Tanix TX6 – A TV Box (4 + 32 GB)

Cena: 38 €

Netradičný kúsok s odkrytou WiFi anténou, ktorá však zaručuje stabilný a silný príjem signálu. Poteší Android 9 a podpora až 6K videa.

Gearbest

Kúpiť Tanix TX6 – A TV Box za 38 €

Xiaomi Mi Box S (2 + 8 GB)

Cena: 80 €

Najnovší Xiaomi TV box, ktorý má síce najhoršie parametre, no už predchádzajúca generácia poskytovala slušný výkon a parametrami na tom nebola o nič lepšie. Výhodou je priama podpora od Xiaomi, jednoduché ovládania a príjemný vzhľad ktorý neruší.

Xiaomi

Kúpiť Xiaomi Mi Box S za 80 €

MiraScreen G9 Plus

Cena: 22 €

Síce sa nejedná o TV box, no s týmto zariadením môžeš bezdrôtovo zdieľať obrazovku svojho smartfónu na televízor či monitor. Nezáleží pritom či máš Android alebo iPhone, funguje bez problémov s obomi systémami.

Gearbest

Kúpiť MiraScreen G9 Plus za 22 €

Alfawise A8 TV BOX (2 + 16 GB)

Cena: 27 €

TV box priamo z dielne Gearbestu, ktorý patrí medzi tie najlacnejšie, no určite nie najhoršie. Aj on podporuje až 4K video, SD karty a ponúka celkovo až 3 USB porty, takže k nemu bez problémov pripojíš bezdrôtovú klávesnicu či myš.

Gearbest

Kúpiť Alfawise A8 TV BOX za 27 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom