Ak nie si fanúšikom veľkých hudobných systémov, ktoré zaberajú príliš veľa miesta v obývačke, vhod ti môžu prísť štýlové soundbary Trust.

Lino XL 2.0

Bezdrôtový Bluetooth soundbar Lino XL 2.0 je univerzálny reproduktor, ktorý oživí sledovanie televízie, počúvanie hudby a hranie hier. Jeho výkon je na úrovni 120 W, čo zaisťuje čistý zvuk a vďaka dĺžke 75 cm bude vhodným doplnkom moderných plochých televízorov. Lino XL 2.0 disponuje digitálnym zosilňovačom DSP, ktorého technológia optimalizuje zvuk podľa priestoru pre lepší a detailnejšií zážitok cez 3D virtuálny mód.

Trust

Okrem bezdrôtového Bluetooth pripojenia si môžete vybrať medzi optickým, USB či analógovým (3,5 mm) audio vstupom. Soundbar môžete položiť buď pod už spomínaný televízor, alebo ho pripevniť na stenu. Odporúčaná maloobchodná cena Lino XL 2.0 je 90 eur

Lino XL 2.1

Väčší a sofistikovanejší brat predchádzajúceho modelu je Lino XL 2.1. S dĺžkou 97 cm sa môže pochváliť pridaným subwooferom pre lepšie podanie basov. Okrem toho má model odnímateľnú zvukovú lištu, vďaka čomu  je možné soundbar uprostred rozdeliť na dva samostatné reproduktory. V základnom postavení je soundbar v spojenej 97 cm dlhej lište umiestnený pod televízorom. V rozpojenom variante lišty možno ľavý a pravý reproduktor postaviť na priložený stojanček vedľa televízora.

Trust

Subwoofer je tiež možné umiestniť na podlahu kdekoľvek v miestnosti. S výkonom 200 W Lino XL 2.1 naplní miestnosť čistým zvukom. Možnosti pripojenia sú rovnaké ako u predchádzajúceho modelu – Bluetooth, AUX (3,5 mm), USB či optický kábel. Pre rýchle a pohodlné ovládanie je soundbar vybavený diaľkovým ovládačom.

Soundbary z radu Lino XL sú dodávané so vstavaným režimom Smart Power Management, ktorý šetrí energiu a po 30 minútach nečinnosti automaticky prepína soundbar do pohotovostného (stand by) režimu. Odporúčaná maloobchodná cena Lino XL 2.1 je 170 eur.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú