Aj tebe pripadajú slúchadlá ako spotrebný tovar, na ktorom sa po mesiaci používania vždy niečo pokazí? V tom prípade máš dve možnosti, a to kúpiť si drahšie slúchadlá, alebo ich nahradiť novými z tejto ponuky za cenu jednej kávy.

Káblové slúchadlá BAYASOLO X1

Cena: 2,57 €

Kúpiť káblové slúchadlá BAYASOLO X1 za 2,57 €

Slúchadlá BAYASOLO X1 sa od väčšiny odlišujú svojou konštrukciou, ktorá využíva pre upevnenie prirodzený tvar ucha. To znamená, že nemusíš zasúvať do ucha vystupujúcu časť a hľadať k nej správne silikónové tesnenie. Vyhneš sa tak nepríjemnému zisteniu, že si si dlho nečistil uši alebo mikrofónnemu efektu, ktorý umožňuje prenos vibrácií z káblu do uší a ruší estetický zážitok z hudby. BAYASOLO X1 sa predávajú v bielej farbe s dĺžkou kábla 1,2 metra. Na kábli je tiež umiestená ovládacia jednotka, ktorá obsahuje mikrofón a funkčné tlačidlo.

Stereo Bluetooth športové slúchadlá S6

Cena: 2,49 € (kupón  TTS35)

Kúpiť stereo Bluetooth slúchadlá S6 za 2,49 €
Zľavový kupón TTS35

Z pohľadu životnosti ponúkajú bezdrôtové slúchadlá S6 jednoznačnú výhodu. Prepojené sú iba krátkym káblom medzi sebou, čo eliminuje opotrebovanie kábla pri jacku. Slúchadlá so svojím mobilom spáruješ pomocou moderného a zároveň úsporného pripojenia Bluetooth 4.1, ktoré dokáže zabezpečiť až 2 hodiny prevádzky na jedno nabitie. Nabíjanie trvá približne 1 hodinu a prebieha pomocou microUSB portu, ktorý je súčasťou ovládacieho prúžku na kábli.  Vďaka integrovanému mikrofónu slúchadlá S6 môžeš využiť aj na volanie. Vďaka kupónu TTS35 dostaneš až 35 % zľavu, čím sa výsledná cena zníži na 2,49 €.

Zľavový kupón aplikuješ v košíku:

Bluetooth slúchadlá HBQ i7 na štýl Apple Airpods s nabíjacím boxom

Cena: 11,95 €

Kúpiť bezdrôtové slúchadlá HBW i7 s nabíjacím boxom za 11,95 €

Konštrukcia slúchadiel je vyrobená z ľahkého plastu, výsledkom čoho je hmotnosť iba 4 g. V kombinácii s tvarom inšpirovaným fyziológiou ucha by malo slúchadlo v uchu dobre držať a nespôsobovať bolesti pri dlhom nosení. Vďaka tomu sa HBQ-i7 skvelo hodia, či už pri športových aktivitách, alebo aj v práci ako Bluetooth handsfree.

Komunikáciu až s dvomi zariadeniami súčasne na vzdialenosť 10 metrov zabezpečuje pripojenie Bluetooth 4.2 EDR. Jeho energeticky úsporné vlastnosti umožňujú výdrž batérie s kapacitou 120 mAh približne 4 hodiny hovoru alebo 6 hodín nepretržitého počúvania hudby. Pokiaľ sa práve neprenáša zvuk, slúchadlá sú spárované v úspornom režime, kde vydržia na jedno nabitie až 60 hodín. Nabíjanie trvá približne 1 hodinu a prebieha pomocou špeciálneho nabíjacieho boxu, k dispozícii je tiež lacnejšia verzia bez nabíjacieho boxu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom