Neviete si predstaviť deň bez hudby, audiokníh či podcastov ? Odložte „štuple“ do tašky so športovým oblečením a na čas strávený v spoločnosti obľúbených tónov či hovoreného slova zvoľte ten správny model „na uši“.

V prípade, ak sa v súčasnosti nevyznáš na trhu so slúchadlami, máme pre teba skvelé riešenie. Panasonic prináša hneď trojicu slúchadiel, z ktorých si vyberie každý to svoje. V neposlednom rade je skvelou správou aj kombinácia štýlového dizajnu spolu so skvelými vlastnosťami.

Pre tých, čo si potrpia aj na dizajne

Hovorí sa, že dizajn občas ide na úkor iných parametrov, to však rozhodne neplatí o slúchadlách Panasonic HF410B. Predávajú sa v čiernej, modrej, červenej, zelenej aj bielej farbe a nech si zvolíte akúkoľvek, elegantný matný povrch dodáva eleganciu a šmrnc každej z nich. Za dizajnom však nezaostávajú ani technické parametre a komfort. O plný zvukový zážitok sa starajú neodymové membrány s priemerom 30 mm, ktoré zaisťujú dôrazné basy aj čisté vokály.

Systém pre zdôraznenie basov optimalizuje reprodukciu hlbokých tónov pomocou špeciálneho filtra s funkciou Acoustic Bass Control. Výsledkom sú plné a hutné basy s minimálnym skreslením. Veľkou prednosťou slúchadiel HF410B je ich vysokokapacitná dobíjacia batéria, ktorá umožňuje na jedno nabite nepretržité prehrávanie hudby až po dobu 24 hodín. Ak by ste si celodenný maratón chceli vyskúšať aj v praxi, vďaka ergonomickému prevedeniu, odľahčenej konštrukcii a optimalizovanému prítlaku na uši by vaše pohodlie nemalo utrpieť. „Po použití“ stačí poskladať a odložiť.

Pre tých, čo nechcú byť rušení

Možno patríte k ľuďom, ktorí slúchadlá najviac využívajú v kancelárii, aby mohli nerušene pracovať aj v prítomnosti kolegov, alebo veľa cestujete a potrebujete si zachovať aspoň kúsok súkromia. V tom prípade stavte na bluetooth slúchadlá Panasonic HTX90N so systémom aktívneho potlačenia okolitých ruchov. Oceníte ich pri pozeraní filmov aj počúvaní hudby. O kvalitný a plný zvuk sa starajú meniče s priemerom 40 mm s neodymovými magnetmi.

Zárukou kvalitného a dynamického podania basov je systém Acoustic Bass Control. Pre ďalšie posilnenie hlbokých tónov možno stlačením tlačidla aktivovať funkciu Bass Enhancer. Batéria zabezpečuje na jedno nabitie energiu až na 24 hodín nepretržitého prehrávania so zapnutým aktívnym tlmením okolitého hluku. A ak sa náhodou vybije, je možné pripojiť slúchadlá k telefónu audio káblom a počúvať ďalej. Slúchadlá sú dostupné v troch farbách – matnej čiernej, vanilkovo bielej a tmavomodrej. Pri každej z nich vynikne moderný retro kombinujúci nadčasové prvky s tradičným dizajnom.

Pre intenzívny zvukový zážitok

Spájate si domácu pohodu s kvalitným zvukom, nechcete však obmedzovať ostatných členov domácnosti? Slúchadlá Panasonic RP-HD6M sú ideálnou voľbou pre milovníkov hudby, filmov aj počítačových hier. O kvalitné audio sa starajú veľké integrované 40mm neodymové meniče s mimoriadnym rozsahom frekvencie od 4 do 40 000 Hz, impedanciou 44 ohmov a citlivosťou 99 dB, vďaka čomu je zážitok zo zvuku naozaj intenzívny.

Slúchadlá sú zároveň sú vybavené tlmiacim systémom proti vibráciám, ktorý minimalizuje šum a umožňuje tak nerušené počúvanie tichších zvukov. Poslucháč si tak môže naplno vychutnať hlboké basové tóny, čisté výšky i detaily vo vokáloch. Mäkké polstrované náušníky sú nastaviteľné horizontálne aj vertikálne a zabezpečia tak dlhodobý komfort aj v prípade že váš filmový maratón či online hra s priateľmi sa natiahnu na celé hodiny. Model HD6M je tiež vybavený mikrofónom a kompatibilný so smartfónmi s operačným systémom iOS, BlackBerry či Android.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom