banner-mate-9Dnešný deň priniesol v e-shope Everbuying.net zľavy na trojicu zaujímavých smartfónov s ešte lepšími cenami, ktoré sa dajú dosiahnuť použitím exkluzívnych kupónov. Vo výbere je napríklad najnovší smarfón od Xiaomi, zástupca strednej triedy od LeEco a low-end v podaní Ulefone.

Xiaomi Redmi 4

Cena s kupónom: 151 €

xiaomi-redmi-4-oficialnenahlad

Kúpiť Xiaomi Redmi 4 za 151 €
3 GB RAM/ 32 GB ROM
Kupón EREDMI4

Xiaomi Redmi 4 sa momentálne snaží získať si na svoju stranu rovnaké množstvo fanúšikov ako staršia generácia, ktorá lámala rekordy predajov. Vzhľadom na použitý hardvér a atribúty má táto novinka našliapnuté veľmi dobre. Spomenúť musíme výkonný procesor Snapdragon 625, 3 GB pamäte RAM či 32 GB rozšíriteľného interného úložiska. 5-palcový displej na prednej strane má konečne FullHD rozlíšenie a operačným systémom je Android 6.0 Marshmallow s nadstavbou MIUI 8.

xiaomi-redmi-4-oficialne7

Nechýba ani 13 MPx hlavný fotoaparát, DualSIM a 4G mobilné pripojenie, no bez 800 MHz frekvencie. Cena Redmi 4-ky predstavuje dokonalých 151 € pri použití kupónu EREDMI4.

LeEco Le 2 Pro

Cena s kupónom: 193 €

letv_leeco_le_2_pro_1

Kúpiť LeEco Le 2 Pro za 193 €
Kupón EBLETV2

Ako už bolo spomenuté vyššie, v dnešnej akcii je zástupcom strednej triedy smartfón LeEco Le 2 Pro, ktorý si získal početnú základňu fanúšikov. Čomu vďačí tento smarfón za taký úspech? Predovšetkým to má na svedomí krásna konštrukcia v hliníkovom prevedení s 5,5-palcovým FullHD IPS displejom na prednej strane. O výkon sa stará 10-jadrový MediaTek Helio X20, respektíve 4 GB RAM s 32 GB interného úložiska.

leeco-le-2-na-slovensku

Kvalitný 21 MPx fotoaparát dokáže potešiť aj náročnejšieho používatelia a nadšenci selfies určite ocenia 8 MPx fotoaparát integrovaný vpredu. Žiaľ, medzi nevýhody opäť zaraďujeme chýbajúcu podporu 800 MHz LTE frekvencie, no k dispozícii je plnohodnotná DualSIM funkcionalita. LeEco Le 2 Pro vás bude stáť len 193 € s použitím špeciálneho kupónu EBLETV2.

Ulefone Tiger

Cena s kupónom: 102 €

ulefone_tiger_nahlad

Kúpiť Ulefone Tiger za 102 €
Kupón EBTIGER

Trojicu zľavnených smartfónov uzatvára Ulefone Tiger, a teda šikovný zástupca low-end segmentu. Nenáročného používateľa zaujme najmä prémiový vzhľad, 5,5-palcový HD displej alebo procesor MediaTek MT6737, no do starého železa nepatrí ani Android 6.0 Marshmallow, či kombinácia 2 GB RAM pamäti a 16 GB úložiska s podporou microSD kariet.

ulefone-tiger-akcia

Fotoaparáty v modeli Tiger majú 13 MPx rozlíšenie vzadu a 8 MPx vpredu. Konečne je dostupná aj plnohodnotná podpora 4G a DualSIM. Za tento smartfón musíte z peňaženky vytiahnuť len 102 €! (kupón EBTIGER)

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP