Xiaomi neustále rozširuje portfólio svojich produktov a zároveň tým aj oblasť svojho pôsobenia. Dôkazom sú ďalšie tri produkty, ktoré prichádzajú na trh.

Indukčný sporák Mijia

Prvou novinkou je minimalistický indukčný sporák. Do predaja sa dostal len pred pár dňami a jeho cena sa pohybuje okolo 38 €. Sporák má kruhový pôdorys a tri tlačidlá, ktoré umožňujú regulovať teplotu či nastavovať typ varenia. Ovládanie je vďaka tomu jednoduché a efektívne. Na kryte sa navyše nachádza malý displej, ktorý ťa informuje o nastaveniach a tiež poskytuje funkciu časovača. K dispozícií je aj aplikácia, ktorá umožňuje nastavenie teploty a dobru varenia na mieru potravinám, ktoré použiješ.

Máš na výber zo 100 režimov. Indukčný varič disponuje aj samostatne izolovanými káblami a cievkami, vďaka čomu je odolný voči špliechajúcej vode a skratu. Na doske sa navyše nachádza tlakový spínač, ktorý bráni vznieteniu, pokiaľ nie je prítomná nádoba. Aby si plne využil potenciál tohto produktu, Xiaomi predstavilo aj hrniec vhodný na prenos tepla pomocou indukcie práve pre tento sporák. Jeho cena sa pohybuje okolo 13 €.

Čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier Max

Jedná sa o zatiaľ najvýkonnejšiu čističku vzduchu od Xiaomi. Dokáže vyčistiť vzduch v miestnosti s rozlohou 120 m², pričom miestnosť s rozlohou 21 m² vyčistí už v priebehu troch minút. Čistička má po oboch stranách dva filtre, ktoré sa vďaka odnímateľnému vrchnému panelu ľahko vyberajú a čistia. Ide však zároveň aj o najdrahšiu čističku vzduchu z dielne Xiaomi a jej cena sa pohybuje okolo 255 €.

ZMI Stainless Steel PowerBank

Crowdfounding je dnes veľmi populárnym prostriedkom ako získať financie a vo veľkom ho využíva aj Xiaomi. V poradí tretím produktom, na ktorý prispeli fanúšikovia, je externá batéria z nehrdzavejúcej ocele s kapacitou 6000 mAh a podporou rýchleho nabíjania. Na lesklej konštrukcii sa nachádza aj LED indikátor nabitia a má zabudovanú polymérovú batériu s dvomi výstupnými USB Type-C portmi. Vstupný výkon je 5 V / 2 A alebo 9 v / 1.8 A, zatiaľ čo na výstupe je to 5.1 V / 2.4 A, 9 V / 1.6 A a 12 V / 1.2 A. Cena sa pohybuje okolo 32 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom