Ak máš rád netradičné technológie, tento výber gadgetov ti ukáže, že čínska vynaliezavosť nepozná hraníc. Rovnako nezaťažia ani tvoju peňaženku vďaka nízkej cenovke pod 10 €.

Bezdrôtová podsvietená klávesnica iPazzPort

Cena: 7,7 €

Kúpiť bezdrôtovu podsvietenú klávesnicu za 7,7 €

iPazzPort KP 810-21-SDL je kompaktná bezdrôtová klávesnica, ktorá je určená predovšetkým ako doplnok k inteligentnej TV, hernej konzole alebo smartfónu. Vďaka špeciálnemu tvaru sa výborne drží v rukách a prstami je možné nahmatať všetky klávesy s RGB podsvietením. K dispozícii je aj joystick so šípkami, drobný touchpad a veľké množstvo doplnkových kláves. Celá klávesnica má rozmery 10 x 14,6 cm. Energiu dodáva batéria s nabíjaním pomocou microUSB portu.

Bluetooth reproduktor Cube X3

Cena: 5 €

Kúpiť Bluetooth reproduktor Cube X3 za 5 €

Cube X3 je ultra lacný malý multifunkčný Bluetooth reproduktor v čiernej farbe. Okrem rozhrania Bluetooth 2.1 ponúka aj prehrávanie súborov MP3 z USB vstupu a microSD karty do 16 GB. K dispozícii je aj FM rádio. Pre ovládanie hlasitosti a prepínanie pesničiek sú na vrchnej hrane 4 tlačidlá. Integrovaná batéria má kapacitu 600 mAh a vystačí na 3 hodiny prehrávania zvuku. Následné nabíjanie prebieha tradične cez microUSB rozhranie.

USB so skrytou kamerou

Cena: 8 €

Kúpiť skrytú HD kameru za 8 €

Perličkou na záver je skrytá kamera. Na prvý pohľad ju nerozoznáš od bežného USB kľúča. V skutočnosti je to sofistikované zariadenie, na ktorého konci je skrytá kamera s rozlíšením 720 x 480 pixelov, 25-30 fps. Ukladanie prebieha na microSD kartu s kapacitou až 32 GB. Záznam je možné spustiť aj automaticky po zaznamenaní pohybu. V teréne dokonca nepotrebuješ ani USB port. Kameru stačí najskôr nabiť a integrovaná batéria vydrží následne 60 minút záznamu.

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom