Tretí najväčší čínsky predajca Geekbuying oslavuje v týchto dňoch svoje 6. výročie. Pri tejto príležitosti si pre svojich zákazníkov prichystal parádne zľavy a hneď niekoľko súťaží.

V tej hlavnej môžeš súťažiť o smartfón Xiaomi Mi MIX 2S a kupóny v celkovej hodnote 10 000 dolárov. Navyše, pri každej objednávke nad 60 dolárov môžeš využiť kupón JEYDHTHL, vďaka čomu získaš automaticky zľavu 6 dolárov. Okrem toho postihli elektroniku masívne zľavy a tie najlepšie ti teraz ukážeme.

Jumper EZbook 3L Pro 14″

Cena: 209 €
Zľavový kupón: GKB47TT

Hneď v neďalekom Taliansku sa nachádza sklad obchodu, v ktorom je tento parádny notebook. Najnovšie hry si na ňom síce nezahráš, no inak ide o dokonalý kancelársky nástroj a perfektne sa hodí aj ako notebook do školy. Túto prácu si plní na jednotku. Zaujme FullHD displej, 4-jadrový procesor či až 6 GB RAM. Vnútorné úložisko má veľkosť 64 GB a je ho možné rozšíriť pomocou microSD karty alebo SSD disku. Súčasťou je aj nainštalovaný Windows 10.

Kúpiť notebook Jumper EZbook 3L Pro 14″ len za 209 € z EU skkladu
Použi kupón GKB47TT

Sharp AQUOS S2

Cena: 153 €
Zľavový kupón: JPHWWRMO

Za takto nízku cenu môžeš získať pomerne pokročilé zariadenie vo svojej triede. Zaujme čítačkou na prednej strane a rovnako tak aj výrezom pre prednú kameru, podobne ako má Essential Phone. Nakoľko nedisponuje klasickým slúchadlom, zvuk sa šíri vysielaním frekvencií po displeji až do ucha používateľa. O výkon sa postará Snapdragon 630 a 4 GB RAM. Poteší tiež podpora Dual SIM či duálny 12 MPx + 8 MPx fotoaparát na zadnej strane. Využiť môžeš HKEU Priority Line dopravu, ktorá prebehne bez akýchkoľvek ďalších poplatkov na colnici.

Kúpiť Sharp AQUOS S2 len za 153 €
Použi kupón JPHWWRMO

360-stupňová Xiaomi Yi IP kamera

Cena: 58 €
Zľavový kupón: VGRIOBFC

Maj svoju domácnosť pod dohľadom s touto IP kamerou od známej spoločnosti Xiaomi. Dobrá prevencia je totiž najúčinnejšou zbraňou proti kriminalite. Navyše kamerové systémy nie sú tak drahé a dovoliť si ich môže takmer každý. Yi domáca kamera dokáže snímať v 360 stupňovom uhle, a to aj v noci do vzdialenosti 3m. Nechýba jej detekcia pohybu a dokáže nahrávať aj zvuky. Podporuje nahrávanie na SD karty a dianie môžeš sledovať aj na mobile.

Kúpiť 360° Xiaomi Yi IP kameru za 58 €
Použi kupón VGRIOBFC

4K Android TV BOX

Cena: 50 €

K tomu, aby si mal SMART TV, nepotrebuješ kupovať nový televízor. Stačí si za niekoľko eur zakúpiť niektorý z TV Boxov a razom je aj z tvojho televízora multimediálne centrum. Pre využívanie jeho funkcií ti dokonca stačí aj obyčajný monitor. TV Box od Xiaomi dokáže prehrávať obsah v až 4K rozlíšení, a to vďaka rýchlemu pripojeniu cez HDMI 2.0a. Obsahuje tiež Android, čím sa ti otvárajú možnosti inštalácie nepreberného množstva aplikácií priamo z Google Play. Ovládanie je možné klasicky ovládačom, ale aj hlasom.

Kúpiť Xiaomi TV Box 4K za 50 €
Bleskový výpredaj

Dron s 2.0 MPx kamerou

Cena: 39 €
Zľavový kupón: BVSDTNYI

Dron, ktorý akoby z oka vypadol oveľa drahšiemu modelu DJI Mavic Pro. Cenovo je však úplne inde, no jeho funkcie sú napriek tomu veľmi slušné. Nechýba 6-osová stabilizácia obrazu, 2.0 MPx HD kamera či vrátanie sa na pozíciu len stlačením tlačidla. Zaujme tiež dlhším doletom na nabitie, a to až 9 minút. Súčasťou je aj praktický ovládač s množstvom automatických funkcií.

Kúpiť FPV dron s HD kamerou za 39 €
Použi kupon BVSDTNYI

Samozrejme toto nie je ani zďaleka všetko a omnoho viac zliav ťa čaká už na samotnej stránke obchodu, kde nájdeš všetky ďalšie podrobnosti. Sú však časovo obmedzené, preto s s kúpou dlho neváhaj.

Toto nesmieš zmeškať!
Narodeninová párty s bláznivými zľavami

Najlepšia elektronika za najlepšie ceny

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom