Pravdepodobne si už zažil situáciu, keď si sa v pohodlí domova snažil pripojiť na vlastnú WiFi sieť, no tá, či už kvôli zlému umiestneniu routera, hrubým stenám, alebo veľkej vzdialenosti, nedosiahla na požadované miesto. Ak sa však s podobným problémom stretávaš dlhodobo a nevieš si s ním rady, tak vedz, že pre teba máme jednoduché a lacné riešenie.

Je ním nenápadné zariadenie s názvom Xiaomi Mi Wi-Fi Amplifier 2, ktoré dokáže s WiFi pripojením zázraky. Zabudované antény ho dokážu rozniesť do miest, kde nikdy predtým nedosiahlo. Podľa údajov výrobcu je možné pomocou tohto zariadenia rozšíriť dosah bezdrôtového pripojenia o niekoľko desiatok metrov. Aby toho nebolo málo, Mi WiFi Amplifier druhej generácie dokáže zvládať pripojenie až 16 rôznych zariadení v jednej chvíli. Prenosová rýchlosť dosahuje maximálne 300 Mb/s, čo rozhodne nie je málo.

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi Mi Wi-Fi Amplifier 2 len za 9 €
Kupón GBCNH5SR

Napájanie tohto je riešené pomocou klasického USB konektora, ktorý sa nachádza na samom konci plastového tela. Toto telo je vybavené otočným kĺbom, ktorý umožňuje pootočenie konštrukcie. Spárovanie s routerom je otázkou niekoľkých krátkych chvíľ, pričom je k tomu potrebné stiahnuť aplikáciu Xiaomi MiHome.

zdroj fotografie: Xiaomi

Xiaomi Mi WiFi Amplifier 2 dokonca nenarobí ani veľký vietor v tvojej peňaženke, keďže na jeho kúpu potrebuješ len niečo málo cez 9 €. Pre uplatnenie tejto skvelej ceny nezabudni využiť zľavový kupón GBCNH5SR.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom