Toto sú prvé fotografie vytvorené duálnym fotoaparátom Honoru V8

banner-honor-6plusVčera sme sa okrem predstavenia noviniek od Xiaomi dočkali aj odhalenia očakávanej vlajkovej lode spoločnosi Honor – Honor V8. Ten okrem typických vlastností vlajkových lodí ako prémiový dizajn a výkon, priniesol aj špičkový duálny fotoaparát.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Fotoaparát je podobný, ako pri Huawei P9, no nedisponuje certifikáciou od spoločnosti Leica. Princíp fungovania je taktiež podobný. Jeden zo snímačov má na starosti čiernobiele zábery, kým druhý sa postará o farebné zábery. Rozlíšenie fotografií je 12 MPx. Medzi ďalšie špecifikácie fotoaparátu sa radí clona, ktorá má hodnotu f/2.2 a hĺbka ostrosti v rozmedzí od f/0.95 až po f/16. Samotné snímače pritom vôbec nie sú najmenšie, keďže veľkosť každého snímača je až 1,76 μm (mikrónov).

Honor 6 Plus môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>honor v8 prve testovacie fotky 1

Tak, a toto už boli samotné fotografie vytvorené Honorom V8. Vidíme, že novinka podáva slušné výsledky v dobrých, ale aj v horších svetelných podmienkach. Na záver ešte dodajme, že tento duálny fotoaparát dokáže nahrávať aj 3D panorámy. Ak ste ich ešte nevideli, máme pre vás malú ochutnávku.

Zdroj: Honor.cn

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.