Ako sa hovorí, bezpečnosť musí byť vždy na prvom mieste. To platí aj pri zabezpečení domácnosti či firiem a podnikov, kde je najčastejším zabezpečovacím prvkom okrem alarmu aj kamera.

V danej oblasti pôsobí aj čínsky výrobca Floureon, ktorého špecialitou sú predovšetkým zabezpečovacie systémy. V portfóliu spoločnosti sa nachádza aj bezpečnostná výbava s kamerami a nahrávacím zariadením, ktorá podporuje hneď niekoľko protokolov prenosu videa a zvuku. V balení sú pritom dostupné 4 kamery, ktoré sú vďaka odolnosti na úrovni IP66 vhodné aj na vonkajšie použitie.

Kamery nahrávajú video v najvyššom rozlíšení FullHD a celý systém umožňujú ukladanie záznamu na pevný disk, ktorý však v balení nie je. Zálohu je možné vytvárať aj na cloud. Nahrávanie prebieha rôznymi spôsobmi. Používateľ môže spustenie záznamu načasovať, manuálne spustiť a dostupná je aj funkcia detekcie pohybu. Majiteľ v prípade zaregistrovania pohybu dostane aj upozornenie mailom.

Spúšťanie nahrávania je dostupné aj cez príslušný softvér a mobilnú aplikáciu. Vzdialene je dostupné aj prehľadanie záznamu na smartfóne. Kamery umožňujú nahrávanie videa aj v noci, a to do vzdialenosti približne 20 až 30 metrov. Odporúčané poveternostné podmienky sa pohybujú v rozmedzí teplôt -10 °C až +55 °C a pri maximálnej vlhkosti vzduchu 90 %.

Kúpiť vonkajšiu bezpečnostnú kameru Floureon za 104 €

Kamera Fluoreon je tak ideálnym zariadením, ktoré používateľom pomôže zabezpečiť domácnosť, firmu či reštauráciu. Celý bezpečnostný set tak vyjde len na 104 €, čo je za ponúkanú výbavu skvelá cena. Pri doručení nezabudni zvoliť dopravu EU Priority Line, vďaka ktorej sa vyhneš akýmkoľvek poplatkom.

Toto nesmieš zmeškať!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom