Ako sa hovorí, bezpečnosť musí byť vždy na prvom mieste. To platí aj pri zabezpečení domácnosti či firiem a podnikov, kde je najčastejším zabezpečovacím prvkom okrem alarmu aj kamera.

V danej oblasti pôsobí aj čínsky výrobca Floureon, ktorého špecialitou sú predovšetkým zabezpečovacie systémy. V portfóliu spoločnosti sa nachádza aj bezpečnostná výbava s kamerami a nahrávacím zariadením, ktorá podporuje hneď niekoľko protokolov prenosu videa a zvuku. V balení sú pritom dostupné 4 kamery, ktoré sú vďaka odolnosti na úrovni IP66 vhodné aj na vonkajšie použitie.

Kamery nahrávajú video v najvyššom rozlíšení FullHD a celý systém umožňujú ukladanie záznamu na pevný disk, ktorý však v balení nie je. Zálohu je možné vytvárať aj na cloud. Nahrávanie prebieha rôznymi spôsobmi. Používateľ môže spustenie záznamu načasovať, manuálne spustiť a dostupná je aj funkcia detekcie pohybu. Majiteľ v prípade zaregistrovania pohybu dostane aj upozornenie mailom.

Spúšťanie nahrávania je dostupné aj cez príslušný softvér a mobilnú aplikáciu. Vzdialene je dostupné aj prehľadanie záznamu na smartfóne. Kamery umožňujú nahrávanie videa aj v noci, a to do vzdialenosti približne 20 až 30 metrov. Odporúčané poveternostné podmienky sa pohybujú v rozmedzí teplôt -10 °C až +55 °C a pri maximálnej vlhkosti vzduchu 90 %.

Kúpiť vonkajšiu bezpečnostnú kameru Floureon za 104 €

Kamera Fluoreon je tak ideálnym zariadením, ktoré používateľom pomôže zabezpečiť domácnosť, firmu či reštauráciu. Celý bezpečnostný set tak vyjde len na 104 €, čo je za ponúkanú výbavu skvelá cena. Pri doručení nezabudni zvoliť dopravu EU Priority Line, vďaka ktorej sa vyhneš akýmkoľvek poplatkom.

Toto nesmieš zmeškať!

Pošli nám TIP na článokIné zariadenia