Pripravte sa na poriadnu mágiu, milovníci čarodejníckej ságy! Fantastické zvery a ich výskyt 2 sa prepojí so svetom Harry Pottera oveľa hlbšie ako jeho predchodca a my konečne uvidíme to, po čom už dlhšie túžime.

A to práve nezabudnuteľnú bitku medzi Dumbledoreom a Grindelwaldom. Nová fotografia ohľadom nadchádzajúceho pokračovania nám to včera len potvrdila. Najlepšie je na tom, že teraz už sme sa konečne dočkali prvého pohľadu na nadchádzajúcu časť!

Novinky pre pokračovanie Fantastických zverov

Rozlúštiť včerajší príspevok bolo naozaj jednoduché. V ňom sme si mohli všimnúť dva magické prútiky, z ktorých nám je jeden určite známy. Tým je legendárny bazový prútik, ktorý poznáme z častí Harry Potter a dary smrti. A komu patrí ten druhý? To je zatiaľ veľkou záhadou, ale všetci si predsa najpravdepodobnejšiu možnosť vieme domyslieť. Nakoľko sme ho ešte nemali česť vidieť, takmer stopercentne bude jeho majiteľom Grindelwald. Samotný popis k fotografii v nás práve preto vyvolal dobré pocity:

“Pripraviť prútiky. Už 16.11.2018. Príbeh pokračuje. Príďte sa pozrieť zajtra pre viac #MagicInProgress.”

Predsa len, presne za rok sa dočkáme premiéry filmu. Na počesť “magického” dátumu sa práve preto tvorcovia rozhodli poskytnúť prvý oficiálny pohľad na pokračovanie filmu Fantastické zvery a ich výskyt! Zároveň sa aj dozvedáme, že oficiálny názov druhej časti je Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald.

Na režisérske kreslo sa vráti David Yates, ktorému scenár pripravila matka čarodejníkov, J.K. Rowlingová. Rok je síce ešte predlhá doba, no štúdio Warner Bros. nenecháva nič na náhodu. Marketing sa pomaličky rozbieha a vyzerá to tak, že štúdio si neúspech nepripúšťa. V každom prípade nám však povedzte, čo od filmu čakáte!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom