Notebooková rada Xiaomi sa nedávno rozrástla o druhú generáciu herného notebooku, ktorý prináša desktopový výkon do ľahko prenosných rozmerov.

Nižšia cena ako oficiálna v Číne

Xiaomi Mi Gaming Laptop vo vylepšenej verzii bol predstavený začiatkom augusta a tak sa len ťažko verí tomu, že sa jeho cena dostala pod oficiálne stanovenú. Tá je na úrovni 1122 €, no vďaka bleskovému výpredaju vo FonTech Shope môže byť tento nadupaný stroj tvoj už za 1068 €.

Kúpiť herný notebook Xiaomi Mi Gaming Laptop za fantastickú cenu 1068 €
Bleskový výpredaj

Nakoľko ide o limitovanú ponuku, počet kusov je obmedzený a musíš byť preto rýchly. Navyše, k dispozícii je aj známa doprava EU Priority Line doprava, ktorá zabezpečí dodanie bez ďalších colných poplatkov.

Notebook, ktorý splní akékoľvek požiadavky

Čerstvá novinka z Číny ponúka perfektnú výbavu, ktorú ocenia najmä zarytí hráči. Hry si užiješ na 15,6″ antireflexnom FullHD displeji. Ten pokrýva až 81 % plochy a vďaka IPS technológii ponúka skvelé pozorovacie uhly. Rámik okolo obrazovky je hrubý len 9,9 mm a v jeho vrchnej časti sa nachádza 1 MPx videokamera vhodná pre videohovory. Aby si hráči užili svoje obľúbené hry aj v noci a videli na klávesnicu, pridalo do nej Xiaomi okrem 5 programovateľných kláves aj nádherné farebné podsvietenie s perfektnými efektami.

Najväčším lákadlom je však vylepšený hardvér pre výpočtové úlohy, ktorý ponúka ešte viac výkonu. Xiaomi v tomto notebooku stavilo na novú 8. generáciu procesorov od Intelu. Nový notebook je vybavený čipom Intel Core i7-8750H, ktorý so sebou prináša výkon šiestich jadier s maximálnou frekvenciou až 4,1 GHz. V kombinácii so 16 GB RAM ide o skutočného rýchlika, ktorého podčiarkuje grafická karta GTX 1060 s veľkosťou pamäte až 6 GB.

Nechýba špičkový zvuk s podporou Dolby Atmos či množstvo užitočných portov. Vďaka rozhraniam HDMI 2.0 a USB-C môže používateľ k notebooku pripojiť až 2 externé displeje s maximálnym 4K rozlíšením. Xiaomi Mi Gaming Laptop ale nezanevrel ani na klasický 3,5 mm audio jack.

Do vienka tiež dostal tri rýchle porty USB 3.0 a slot pre pamäťové karty. Z bezdrôtových pripojení tu nájdeme dvojpásmové Wi-Fi a Bluetooth 4.1. Aby mohol byť tento silný hardvér efektívne chladený, využilo Xiaomi chladiaci systém trubiek 3+2, ktoré starajú o efektívne odvádzanie tepla. K tomu dopomáhajú ventilátory, ktoré zvyšujú rozptyl tepla o 50 %.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú