Fantastické zľavy z Black Friday ešte stále pretrvávajú. Jednou takou je aj 39 % zľava na Xiaomi Mi Notebook Air 13 v špičkovej konfigurácii. Na našom FonTech Shope sa nachádza jeden z najlepších notebookov v pomere cena a kvalita. 

Týmto špecifickým kúskom je Xiaomi Mi Notebook Air 13. Jedná sa o minuloročnú globálnu verziu tohto laptopu, čo znamená, že oproti prvej verzii ponúka novší a výkonnejší hardvér spolu so snímačom odtlačkov prstov. Toto všetko dostaneš za 676 € z pôvodných 1117 €. Samozrejmosťou je aj doprava EU Priority Line, ktorá zabezpečí dodanie bez akýchkoľvek ďalších poplatkov.

Kúpiť Xiaomi Mi Notebook Air 13 vo FonTech Shope

Výkonný stroj aj na náročnejšie operácie

Xiaomi Mi Notebook Air 13 prichádza v niekoľkých konfiguráciách. Tá výpredajová ti ponúka procesor Intel Core i5-8550U, ktorý má 4 jadrá taktované na 4 GHz. Dobrý multitasking ti zasa zabezpečí 8 GB DDR4 operačná pamäť RAM. Mi Notebook Air 13 si hravo poradí aj s graficky náročnejšími operáciami a nebojí sa ani novších hier. Vďaka 2 GB grafickej karte Nvidia Geforce MX150 si teda na notebooku dokážeš zahrať väčšinu populárnych online hier.

Notebook v základe prichádza s 256 GB M.2 SSD diskom, ktorý je však možné doplniť o ďalší SSD disk vďaka jednému voľnému M.2 slotu. Sledovanie videí či filmov bude vcelku príjemné, obraz sa ti bude prehrávať na krásnom 13.3″ FullHD IPS displeji a zvuk z dvoch stereo reproduktorov značky AKG a výkonom 2 W. Výdrž na jedno nabitie sa pohybuje okolo 7-8 hodín, čo je veľmi solídny výsledok.

Notebook taktiež ponúka 2 x USB 3.0, 1 x USB-C, HDMI konektor či dokonca 3.5 mm audio jack. Bezdrôtové pripojenie je možné pomocou dvojpásmového WiFi s najrýchlejším štandardom 802.11ac či Bluetooth 4.1. Písanie na podsvietenej klávesnici je pohodlné a užitočné najmä vo večerných hodinách. Na veľkom touchpade s podporou gest sa v pravom hornom rohu nachádza snímač odtlačkov prstov, ktorý zaistí zabezpečenie tvojich dát.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú