Elektrické kolobežky sú super vec, no niekedy ich výkon či dojazd nestačia. Pre tieto prípady tu máme hybridy medzi kolobežkami a skútrami, ktoré bežne ponúkajú väčší dojzad, vyššiu rýchlosť a sedadlo pre väčšie pohodlie pri jazde.

Presne takýmto elektrickým skútrom je aj novinka s názvom Janobike, ktorá sa už dá predobjednať z Banggoodu. Cena týchto produktov však väčšinou presahuje hranicu 1000 € a inak tomu nieje ani pri skútri Janobike. Jeho cena činí v predpredaji 1434 €.

Ak ti teraz blysla hlavou myšlienka, že za polovicu by si tento elektrický skúter okamžite zobral, vďaka nášmu kupónu ti túto možnosť poskytneme. FonTech totiž ponúka kupón BGJBIKE, ktorý zrazí jeho cenovku o takmer 700€! Elektrický skúter Janobike tak môžeš získať za skvelých 797 €.

Zobraziť celú galériu (4)
Banggood / Screenshot

Kúpiť elektrický skúter Janobike za 797 € s kupónom BGJBIKE

Maximálka 70 km/h, dojazd 80 km

Elektrický skúter Janobike už nepatrí medzi vozidlá, s ktorými môžeš jazdiť po chodníkoch či peších zónach. S týmto skútrom to pôjde jedine po ceste, keďže jeho 2000 W duálny motor dokáže vyvinúť maximálnu rýchlosť až 70 km/h. Batéria s kapacitou 23.4 Ah zabezpečí dojazd 80 km a skúter znova naplno nabiješ za 5 až 8 hodín. Jeho váha je pritom iba 32 kilogramov, no nosnosť sa vyšplhala až na 200 kg.

Zobraziť celú galériu (4)
Banggood / Screenshot

Elektromotor sa nachádza ako na prednom, tak aj na zadnom kolese skútra a ty si medzi nimi môžeš jednoducho prepínať pomocou tlačidiel na riadidlách. Skúter ponúka režimy Eco a Turbo, ako aj pohon predného, alebo oboch kolies.

Samozrejmosťou je aj displej, ktorý ukazuje aktuálnu rýchlosť či iné užitočné informácie. Pri nočných jazdách určite využiješ aj predné a zadné svetlo, ktoré značne zlepšujú viditeľnosť.

Zobraziť celú galériu (4)
Banggood / Screenshot

Kúpiť elektrický skúter Janobike za 797 € s kupónom BGJBIKE

Obrovská batéria skútra však okrem pohonu môže poslúžiť aj na nabitie tvojho smatfónu. To bude možné učiniť vďaka integrovanému USB portu. Elektrický skúter Janobike je teda skutočne veľké vozítko pre veľkých chlapcov, no ženy či väčšie deti si jazdu na ňom budú vedieť taktiež poriadne užiť. Navyše, za zníženú cenu takmer o polovicu je Janobike možnosť na perfektný nákup, ktorý rozhodne neoľutuješ.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom