Streamovacie služby v minulom mesiaci z rukáva vytiahli viaceré z najočakávanejších seriálov roka. Na Max odštartovala vynikajúca 2. séria Rod draka, Prime Video odpálil nové časti brutálneho superhrdinského seriálu The Boys, no a zahanbiť sa nedal ani Disney+ s novinkou Star Wars Akolytka či SkyShowtime s novou sériou vynikajúco hodnoteného seriálu Mayor of Kingstown.

Veľkí svetoví hráči si však svoje novinky zďaleka nevystrieľali a chystá sa nálož ďalších sľubných vecí. Na ich čele stojí druhá séria seriálového hitu Pán prsteňov: Prstene moci, príde tiež Sylvester Stallone ako mafiánsky boss a množstvo sľubných noviniek od Netflixu. Tu sú najočakávanejšie seriály druhej polovice tohto roka.

Umbrella Academy (finálna 4. séria)

Kedy: 8. august

Kde: Netflix

Úspešný superhrdinský projekt Netflixu smeruje do svojho finále. Umbrella Academy predstavuje siedmych superhrdinov, ktorí spoločne vyrastali v domácnosti extravagantného milionára a zanieteného vedca Reginalda Hargreevesa. Po záhadnej smrti svojho mentora sa skupinka rozdielnych indivíduí dáva dokopy, aby objasnila nejasné okolnosti úmrtia a popritom zabránila apokalypse.

Seriál má za sebou dvojicu veľmi slušných sérií, pri tretej to už s kvalitami bolo o niečo horšie, a to aj napriek predstaveniu novej skupiny antihrdinov. Na konci predošlej sezóny hlavné postavy prišli o svoje schopnosti, najskôr ich teda budú musieť získať späť a opätovne sa zjednotiť, aby sa postavili svojmu stvoriteľovi.

Bad Monkey

Kedy: 14. august

Kde: Apple TV+

Apple TV+ pokračuje v spolupráci s filmovými hviezdami a v originálnej novinke Bad Monkey v hlavnej úlohe zažiari známy Vince Vaughn (Blok 99, Temný prípad). Seriál je adaptáciou bestselleru Carla Hiaasena a na jeho tvorbe sa podieľal aj Bill Lawrence, známy tvorca úspešných seriálov ako Ted Lasso a Shrinking.

Hlavnou postavou novinky je Andrew Yancy, bývalý policajt z Miami, ktorý sa stal zdravotným inšpektorom na Floride. Jeho život sa zmení, keď skupina turistov objaví ľudskú ruku. Yancy je presvedčený, že ak dokáže prípad vyriešiť a preukázať vraždu, získa svoju bývalú prácu späť. Počas vyšetrovania sa stretáva s rôznymi bizarnými postavami z Floridy a jednou nevrlou opicou.

Vince Vaughn sa na obrazovky vracia po troch rokoch, novinka chce okrem charizmatického hlavného hrdinu staviť aj na jedinečný mix kriminálky a komédie.

Iba vraždy v budove (4. séria)
Tento článok je dostupný členom Fontech PREMIUM

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú