Na internete môžeš nájsť nespočetné množstvo rôznych gadgetov od výmyslu sveta. Mať prehľad o tých najlepších je však pre ich množstvo niekedy náročné. Preto ti každú sobotu prinášame nový diel seriálu Gadgety z Číny a postupne vyberáme novinky z nášho FonTech Shopu.

Aj dnes sme si pre teba pripravili trojicu zaujímavých kúskov, ktoré nielen že sú kvalitné, ale je na nich momentálne skvelá zľava, ktorá ti ušetrí nejaké to euro. Ide o dostupné a praktické gadgety, ktorých cena nepresahuje 30 eur.

Predlžovačka s Wi-Fi

Cena: 14,09 €

Kúpiť Xiaomi predlžovačku s Wi-Fi len za 14 €
K
upón nájdeš v obchode

Predlžovačka ZNCXB01ZM od Xiaomi ponúka 6 výstupov pre EU/CHN. Má jednoduchý kompaktný dizajn a pomocou LED indikátorov vieš, či je tvoje zariadenie plne nabité. Pomocou WiFi pripojenia môžeš ovládať predlžovačku aj pohodlne prostredníctvom smartfónu. Dĺžka kábla je 1,8 m.

64 GB pamäťová karta od Samsungu

Cena: 18,73 €

Kúpiť 64 GB pamäťovú kartu od Samsungu za 18,73 €
Kupón nájdeš v obchode

Aj keď pamäťové karty postupne zo smartfónov miznú, stále sú potrebné pre iné zariadenia, bez ktorých by boli nepoužiteľné. Pamäťová karta typu SDXC s kapacitou 64 GB, ponúka rýchlosť čítania 100 MB/s a rýchlosť zápisu 40 MB/s. Podporuje navyše nahrávanie až v 4K rozlíšení. Je odolná voči vode, extrémnym teplotám, letiskovým röntgenovým prístrojom aj magnetickým poliam.

Xiaomi Hybrid Pro slúchadlá

Cena: 19,06 €

Xiaomi Hybrid Pro slúchadlá len za 19,06 €
Kupón nájdeš v obchode

Ak si potrpíš na dobré slúchadlá, s kvalitným zvukovým výstupom, určite si počul už aj o týchto slúchadlách od Xiaomi. Už základná verzia týchto slúchadiel (Piston) hrá na svoje pomery veľmi dobre, no tieto posúvajú hranicu ešte vyššie. Kábel je pre zvýšenú odolnosť potiahnutý kevlarom. Na ňom sa nachádza ovládanie hlasitosti, mikrofón (s potláčaním hluku) a prepínač pesničiek.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom