Hľadáš štýlové a inteligentné hodinky, z ktorými ukážeš svoj pravý štýl? Určite tak neprehliadni túto zaujímavú akciu na hodinky Huami Amazfit GTR v 47 mm titánovej a 42 mm verzii zdobenej Swarovského zirkónmi.

Ak pre teba inteligentné hodinky nie sú len o športe, ale aj o štýle, neprehliadni túto skvelú ponuku. V nej ti dávame možnosť získať štýlové hodinky Huami Amazfit GTR v 47 mm titánovej verzii za výbornú cenu len 177 € a v 42 mm verzii zdobenej Swarovského zirkónmi len za 149 €. Tieto ceny môžeš využiť v rámci akcie e-shopu Gearbest, ktorá ti vráti necelých 5€ za každých takmer 100€ z tvojho nákupu.

Kúpiť inteligentné hodinky Huami Amazfit GTR
v 47 mm titánovej verzii za výbornú cenu len 177 €

Kúpiť inteligentné hodinky Huami Amazfit GTR
v 42 mm verzii zdobenej Swarovského zirkónmi len za 149 €

Inteligentné hodinky v znamení štýlu

Už v dobe predstavenia hodiniek Huami Amazfit GTR bolo jasné, že svojím dizajnom mieria na prémiovejšiu skupinu zákazníkov. Titánové prevedie 47 mm verzie Amazfit GTR ponúka úhľadný AMOLED displej s uhlopriečkou 1.39-palca a rozlíšením 454 x 454 pixelov. Naproti tomu ponúka 42 mm verzia menšiu uhlopriečku o veľkosti 1.2-palca a rozlíšením 390 x 390 pixelov. Oba sú ale chránené odolným sklom Gorilla Glass 3.

Oba verzie ale ponúkajú nový bio-optický senzor BioTracker PPG, ktorý umožní lepšie a presnejšie meranie srdcového tepu. Ďalej nechýba akcelerometer, 3-osový geomagnetický senzor, senzor pre snímanie tlaku vzduchu, kapacitný senzor a senzor okolitého svetla. V rámci konektivity ponúknu Bluetooth 5.0 LE, NFC a presnú lokalizáciu vďaka GPS a GLONASS.

Väčšia 47 mm verzia ponúka telo vyrobené z prémiového titánu, ktorý dodáva hodinkám klasický vzhľad a odolnosť. Ponúkne tiež 410 mAh batériu s výdržou od 24 do 72 dní. Naproti tomu je 42 mm verzia vhodnejšia pre nežnejšie pohlavie, ktoré potešia hlavne Swarovského zirkóny. Batéria s kapacitou 195 mAh v tomto prípade poskytne výdrž 12 až 34 dní. Oba ale ponúkajú vodeodolnosť štandardu 5ATM do 50 metrov a 12 rôznych športových módov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom